اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

کشف ۵۷ کیلو تریاک در بسته های پیاز و خیار

کشف ۵۷ کیلو تریاک در بسته های پیاز و خیار

قاچاقچی مواد مخدر که ۵۷ کیلو تریاک را در میان کیسه های خیار و پیاز جاسازی کرده و به تهران منتقل می کرد از سوی پلیس دستگیر شد.


سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در تشریح این خبر گفت: با تلاش شبانه روزی پلیس و زیر نظر گرفتن  یکی از قاچاقچیان  حرفه ای به نام  سام، پرونده به مأمورین معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب سپرده شد.
این مقام انتظامی ادامه داد: با پیگیری‌ها و مراقبت‌های شبانه روزی متهم توسط مأمورین پلیس مشخص شد وی مقادیری مواد مخدر را از شهر‌های جنوبی کشور تهیه و قصد دارد آن را توسط یک دستگاه کامیون بنز خاکستری رنگ و در پوشش بار صیفی جات (خیار و پیاز) جاسازی نموده و از طریق محور‌های جنوبی تهران به پایتخت وارد نماید.
حسنوند افزود: با تکمیل پازل‌های این پرونده مقدمات لازم برای دستگیری متهم به عمل آمد و با همکاری  پلیس مبارزه با مواد مخدر یزد ساعت ۱۰ صبح روز یازدهم فروردین در حالی که کامیون حامل مواد مخدر در محور مهریز در حال حرکت بود دستور پلیس مبنی بر توقف آن صادر و بلافاصله راننده دستگیر و تفهیم اتهام شد و پس از آن به سرعت کامیون مورد بازرسی پلیس قرار گرفته و طی آن مقادیری مواد مخدر از نوع تریاک به وزن ۵۷ کیلوو ۳۰۰ گرم از میان بسته بندی‌های خیار و پیاز کشف شد./ایران

کپی