اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

حمید عسکری در کنسرت آنلاینش مطرح کرد؛

ایرانی ها در مواجهه با کرونا بسیار باکلاس رفتار کردند

ایرانی ها در مواجهه با کرونا بسیار باکلاس رفتار کردند

در راستای برگزاری برنامه «نوروزخانه» توسط شهرداری تهران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شب گذشته پنجشنبه ۱۴ فروردین ماه، حمید عسکری به اتفاق اعضای گروهش در سالن همایش‌های برج میلاد به اجرای کنسرت آنلاین پرداختند.

حمید عسکری در دقایق ابتدایی کنسرتش خطاب به مخاطبانش گفت: خدمت مردم کشورم عرض سلام دارم و از اینکه توانستم و می‌توانم دقایقی را با شما در منازل گرمتان بگذرانم بسیار خوشحالم و از شما می‌خواهم مراقب سلامتی خود باشید.

حمید عسکری سپس به اتفاق اعضای گروهش به اجرای قطعه‌ای شاد پرداخت.

عسکری سپس از مردم بابت حضورشان در خانه تشکر کرد و گفت: ممنونم که فرهنگ اصیل ایرانی را به همه دنیا نشان دادید  و حال خیابان‌هایمان تا این حد خلوت است.

در میانه صحبت‌های حمید عسکری، تصویر به‌طور ناگهان روی صحنه دیگری کات خورد و حرف‌هایش به نوعی نیمه کاره ماند.

این خواننده پاپ پس از اجرای چند آهنگ رو به مخاطبان و هوادارانش گفت: اتفاق جالبی که در ایران رخ داد، این بود که کشورهای پیشرفته اروپایی و آمریکایی، که بیشترین منابع جهان را در اختیار دارند، در شرایط کرونا وضعیت بسیار بدی پیدا کردند و مردم آن کشورها برای تهیه مواد غذایی و دیگر اقلام مورد نیازشان به فروشگاه‌ها و مغازه‌ها هجوم بردند، اما در ایران این گونه نبود. آدم از این تفاوت لذت می‌برد و زمانی که می‌گوییم ایران نسبت به کشوری با عمر ششصد، هفتصد سال، چند هزار سال قدمت دارد، تفاوتش همین است.

او افزود: خوشبختانه فروشگاه‌های ما پر از اجناس هستند و در این زمینه با کمبودی مواجه نیستیم. خودمانی‌اش اینکه بسیار باکلاس رفتار کردید.

عسکری پس از اجرای قطعاتی، ضمن تشکر مجدد از مردم ایران، از معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران و متولیان برگزاری برنامه «نوروزخانه» تشکر کرد و خطاب به آنها گفت: این اقدام شما واقعا قابل ستایش است.

این خواننده پاپ سپس به اجرای قطعه‌ای از اولین آلبومش پرداخت که حدود ۱۴ سال پیش تولید شده است. عسگری به مخاطبان و هوادارانش گفت: این آهنگ را با عشق به شما تقدیم می‌کنم که عشق ما هستید.

در میانه کنسرت، حمید عسکری گفت: یکی از دلایلی که باعث می‌شود کمتر صحبت کنم، این است که زمان کمی در اختیار داریم و فرصت ما یک ساعت است، لذا ترجیح می‌دهم قطعات بیشتری را برای شما اجرا کنیم.حمید عسکری در ادامه از اعضای گروهش تشکر کرد و گفت: باتوجه به شرایط موجود، حتی اگر دوستانم در کنسرت حضور نمی‌یافتند به آنها حق می‌دادم. از همه آنها ممنونم که بزرگواری کردند به من لطف داشتند و تشریف آوردند تا بتوانیم این کنسرت را برگزار کنیم.

او سپس از مخاطبان خواست اعضای گروهش را تشویق کنند.

عسکری در دقایق پایانی کنسرت گفت: معمولا در کنسرت‌ها با آهنگ‌های ریتمیک و پر انرژی کارمان را به پایان می‌بریم،  اما حالا قطعه‌ای را برای شما اجرا می‌کنیم که خودم آن را خیلی دوست دارم و می‌دانم شما نیز چنین حسی به آن دارید.عسکری پس از اجرای قطعه پایانی از مردم و مخاطبان بابت تماشای کنسرت آنلاینش تشکر کرد و اذعان داشت: از همه آنهایی که اصول بهداشتی را برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا رعایت کردند و  با رعایت شعار در خانه می‌مانیم، در خانه مانده‌اند تشکر می‌کنم  و امیدوارم به این روند ادامه دهیم تا بتوانیم خیلی زود وجود این بیماری مهلک را از کشورمان و همه دنیا پاک کنیم.

حمیدعسکری در پایان به همه خانواده‌هایی که عزیزانشان را به دلیل بیماری کرونا از دست داده‌اند، تسلیت گفت و خودش را در غم آنها شریک دانست./ایلنا

کپی