اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹

تشکر پلیس از مردم به علت ماندن در خانه‌ها

تشکر پلیس از مردم به علت ماندن در خانه‌ها

فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: تردد در سطح شهر بسیار کاهش پیدا کرده است.

سردار حسین اشتری روز جاری (۱۳ فروردین ماه) در حاشیه جلسه هیات دولت با بیان اینکه مردم همکاری خوبی با نیروی انتظامی داشتند و تقریبا هیچ کس در پارک‌ها و محل‌های تفریحی حضور نداشت، گفت: اگر مواردی نیز وجود داشت با یک تذکر رفع شد.

فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: بر اساس رصدهای صورت گرفته و گزارش‌های دریافته شده و بازدیدهایی که از برخی نقاط شهر داشتیم، مردم خوب رعایت کرده‌اند و امروز را در خانه مانده‌اند که این موضوع جای تقدیر و تشکر دارد.

به گزارش ایسنا، فرمانده ناجا در ادامه گفت: تردد در سطح شهر بسیار کاهش پیدا کرده است البته طبق گزارشی که از سراسر کشور داده شد و سردار هادیانفر - رئیس پلیس راهور- نیز اظهار کرد در جاده‌ها و شهرها هم شاهد کاهش چشمگیر تردد بوده‌ایم که امیدواریم این روند تا پایان امروز ادامه داشته باشد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که مردم همکاری خوب خود را ادامه بدهند و برای سلامتی خود و اطرافیانشان در خانه بمانند و دستورالعمل‌های وزارت بهداشت را رعایت کنند.

تاکنون هیچ شهروندی به بوستانی نرفته است

سرهنگ عین الله جهانی معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا اظهار کرد: هیئت رئیسه ناجا و پلیس راهور امروز بازدید‌ها و کنترل‌های ویژه‌ای داشتند.

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا افزود: آنچه که گزارش‌ها از سراسر کشور نشان می‌دهد، خوشبختانه مردم به این موضوع به طور جدی توجه کردند و ما هیچ تفرجگاه یا بوستانی را نداریم که مردم مراجعه کرده باشند.

او بیان کرد: تمام بزرگراه‌ها و اتوبان‌ها بیان گر این است که مردم به نکات توجه کردند و انشالله برای بعد از ظهر هم این کار را انجام خواهند داد.

او در پاسخ به این سوال که پلیس با معدود رانندگانی که توجه به توصیه‌ها نکنند چه برخوردی می کند، گفت: آنچه که مصوبه بوده ابلاغ شده و پلیس اجرا می‌کند، کسانی که بر خلاف مصوبه عمل کنند با جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و توقیف یک ماهه وسیله نقلیه مواجه می شوند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: ما دوست نداریم در این ایام به این ابزار‌ها متوسل شویم، اما این برای کسانی است که نکات را رعایت نمی کنند.

او با بیان اینکه تعدادی از هموطنان در حال برگشت به شهر‌های خود هستند،گفت: افراد دقت کنند که دور طول مسیر از داخل شهر‌ها عبور نکنند چراکه  جریمه ۵۰۰ هزار تومانی اعمال می شود و بهتر است از کنارگذر‌ها کمربندی‌ها عبور کنند.

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی