اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

بهمنیار: رسیدن به المپیک بسیار دشوار بود

بهمنیار: رسیدن به المپیک بسیار دشوار بود

عضو تیم ملی کاراته زنان ایران، گفت: رسیدن به کسب سهمیه المپیک بسیار دشوار بود و اکنون باید به‌خوبی برای حضور در این رویداد مهیا شوم.

«سارا بهمنیار» که به همراه «حمیده عباسعلی» توانستند برای تیم ملی کاراته زنان ایران ۲ سهمیه المپیک توکیو را کسب کنند، اظهار داشت: در این روزها که همه مردم جهان درگیر ویروس کرونا هستند، تمریناتم را در خانه انجام می‌دهم تا از فرم ایده آل بدنی خارج نشوم. از طرف دیگر ماندن در خانه فرصت خوبی برای ما ورزشکاران است که با دیدن فیلم ها بیشتر به آنالیز حریفان خود بپردازند. من هم از این فرصت نهایت استفاده را بردم.

بانوی المپیکی کاراته ایران افزود: خوشحالم بعد از دو سال رقابت فشرده که بیشتر شبیه جنگ بود، توانستم سهمیه المپیک توکیو را کسب کنم. کسب سهمیه در کاراته بسیار دشوار بود و ما مسابقات زیادی را پشت سر گذاشتیم تا در نهایت بتوانیم سهمیه حضور در المپیک را بدست آوریم.

بهمنیار ادامه داد: ارزش موفقیت بدست آمده برایم زمانی بیشتر می شود که در بدو ورودم به رده سنی بزرگسالان در ماراتن کسب سهمیه قرار گرفتم. مسلما کار در این شرایط برای من که نسبت به رقبا کم سن و سال تر بودم، دشوارتر بود ولی با تلاش فراوان و زحمات فدراسیون و کادرفنی به خواسته ام رسیدم.

ملی پوش کاراته ایران در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به تعویق المپیک، زود است از حالا درباره این مسابقات صحبت کنیم ولی می توانم به این نکته اشاره کنم که المپیک میدان بزرگی است و نمایندگان کاراته ایران تلاش می‌کنند تا بهترین نتایج را در توکیو کسب کنند./ ایرنا

 

کپی