اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان :

کاهش ۶۰ درصدی سوخت پس از طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در کرمان

کاهش ۶۰ درصدی سوخت پس از طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در کرمان

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان از کاهش ۶۰ درصدی مصرف سوخت طی چهار روز و از زمان اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در این استان خبر داد.

حمید شمس الدینی روز سه شنبه  در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا افزود: در ۴ روز گذشته در ۷۰ نقطه از ورودی های استان تعداد ۲ هزارو ۱۰۰ نفر مسئول کنترل ورود و خروج مسافران بوده اند که ۴۱ هزارو ۷۵۷ نفر در این مدت غربال گری شده و حدود ۱۰ هزارو ۲۹۴ خودرو به مبداء های خود برگشت داده شده اند.

وی در ادامه گفت: در مدت اجرای طرح فاصله گذاری تعداد ۲۲۶ واحد صنفی پلمب و علاوه بر توقیف ۲۳ خودرو برای ۳۴۷ خودرو نیز جریمه ۵۰۰ هزار تومانی صادر شده است.

شمس الدینی با اشاره به کاهش مصرف ۶۰ درصدی سوخت در ۴ روز گذشته گفت:  روز اول اجرای طرح (جمعه) شاهد کاهش ۱۷ درصدی مصرف سوخت نسبت به روز پنجشنبه بودیم که این آمار در روز شنبه کاهش ۱۳ درصدی نسبت به روز قبل داشت و روز یکشنبه نیز شاهد کاهش ۵۷ درصدی مصرف سوخت به نسبت روز قبل از اجرای طرح بوده ایم و این آمار دیروز دوشنبه با افزایش ۴۶ درصدی نسبت به روز یکشنبه روبرو شد اما به طور میانگین کاهش مصرف بنزین در ۴ روز گذشته ۶۰ درصد است./ ایرنا 

کپی