اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
کرونا کار خودش را کرد

چهار فیلم مهم سونی در سال 2020 اکران نمی‌شوند

چهار فیلم مهم سونی در سال 2020 اکران نمی‌شوند

برنامه نمایش فیلم‌های سونی پیکچزر، یک سال به تعویق افتاد. این تغییرات بیشترین جابه‌جایی در برنامه‌ریزی‌های یک استودیوی فیلم‌سازی بزرگ از زمان آغاز همه‌گیری ویروس کرونا به حساب ‌می‌آید.

به گزارش ورایتی، استودیو سونی‌پیکچرز، اعلام کرد تاریخ اکران بسیاری از تولیدات مهم این کمپانی همچون موربیو س (Morbius)، شکارچیان روح: افترلایف (Ghostbusters: Afterlife)، آنچارتد (Uncharted) و پیتر خرگوشه ۲: فراری (Peter Rabbit ۲) را تا سال ۲۰۲۱ به عقب انداخت.

بنابراین نمایش شکارچیان روح: افترلایف، اثر جیسون رایتمن از ۱۰ ژوئن ۲۰۲۰ به پنجم مارچ ۲۰۲۱، موربیوس، با بازی جرد لتو از ۳۱ ژوئن ۲۰۲۰ به  ۱۹ مارچ ۲۰۲۱، اقتباس سینمایی از بازی ویدیویی آنچارتد با حضور تام هالند از ۵ مارس ۲۰۲۱ به ۸ اکتبر ۲۰۲۱ و کمدی ماجراجویانه پیتر خرگوشه ۲: فراری از ۷ آگوست ۲۰۲۰ به ۱۵ ژانویه سال ۲۰۲۱ منتقل شده است. نمایش پروژه همچنان بی‌نام سونی/مارول نیز که قرار بود ۸ اکتبر ۲۰۲۱ روی پرده‌های سینما باشد هم به زمان نامعلومی موکول شد.

تقریباً هیچ‌یک از پروژه‌های اصلی سونی در سال ۲۰۲۰ روی پرده نخواهد رفت به جز فیلم دراماتیک پدرانگی با بازی کوین هارت که برنامه نمایش آن به جای ۲۳ ژانویه ۲۰۲۱ در ۲۳ اکتبر ۲۰۲۰ انجام خواهد شد. فیلم تام هنکس با عنوان  سگ تازی (Greyhound) هم تا اطلاع بعدی از  برنامه نمایش سونی کنار گذاشته شد.

از سوی دیگر برنامه سونی‌پیکچرز نشان می‌دهد کمپانی‌های فیلم‌سازی تا میانه تابستان امسال امیدی به باز شدن سالن‌های سینما ندارند. پیش از این هم استودیوی برادران‌وارنر اکران زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ (Wonder Woman ۱۹۸۴)، را تا ۱۴ آگوست عقب انداخته بود و درام موزیکال در ارتفاعات و اسکوب (Scoob)، انیمیشنی که بر اساس کاراکترهای اسکوبی-دو ساخته شده است را تا زمان نامعلومی معلق کرده است.

از دیگر آثار مهمی که برنامه نمایش عمومی آن‌ها به هم خورده است می‌توان به بیوه سیاه (Black Widow) از مارول و انیمیشن مولان (Mulan) از دیزنی، قسمت نهم از مجموعه سریع و خشن (Fast & Furious) از یونیورسال و بیست و پنجمین قسمت از سری فیلم‌های جیمز باند با نام زمانی برای مردن نیست (No Time to Die) استودیوی متروگلدوین‌مایر و دنباله درام ترسناک یک مکان ساکت پارامونت،‌ اشاره کرد.

ایرنا

کپی