اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

استمرار ضد عفونی معابر و خیابان‌های شهر ساری

استمرار ضد عفونی معابر و خیابان‌های شهر ساری

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری از ضد عفونی مستمر معابر و اماکن عمومی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد.

علی دومیرکلایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دستور عباس رجبی شهردار ساری پنجمین مرحله از ضدعفونی سطح شهر در سال جدید اجرایی  شد.

وی تصریح کرد: به منظور پیشگیری و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان آتش نشانی ساری با از تمام ظرفیت‌ها و نیروی انسانی در سم پاشی و ضدعفونی شهر استفاده می‌کند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری با اشاره به اینکه ضدعفونی معابر و اماکن عمومی سطح شهر تا ریشه کنی کامل ویروس کرونا ادامه خواهد داشت، گفت: شهروندان با رعایت نکات و توصیه‌های بهداشتی و نیز عدم خروج غیر ضرور از منازل جهت پیشگیری و مبارزه با شیوع ویروس کرونا همکاری کنند.

دومیرکلایی با تشکر از همراهی شهروندان ساروی خاطرنشان کرد: به دستور شهردار ساری سازمان‌های تابعه شهرداری و آتش‌نشانی تا ریشه کن شدن ویروس کرونا در کنار شهروندان خواهند بود.

وی ادامه داد :سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری در سال گذشته بیش از بیست و پنج مرحله و در سال جدید نیز در ۵ مرحله اقدام به ضدعفونی و سم پاشی سطح شهر ساری کرده است.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری از آمادگی کامل این سازمان جهت  ادامه عملیات ضد عفونی سطح شهر خبر داد و یادآور شد: ششمین مرحله ضد عفونی سطح شهر صبح شنبه نهم فروردین ماه به همت آتش نشانان این سازمان در سطح شهر ساری انجام شد./ایسنا

اخبار کرونا را اینجا بخوانید

کپی