اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

نبی با سمتی جدید به فدراسیون فوتبال بازگشت

نبی با سمتی جدید به فدراسیون فوتبال بازگشت

مهدی محمدنبی، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال به عنوان سرپرست دبیر کلی این فدراسیون منصوب شد.

حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال در پیامی از تلاش های دکتر ابراهیم شکوری که از آذرماه ۹۷ به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فعالیت داشت تقدیر کرد.

یکی‌ از ماموریت‌های مهم نبی در بازگشت به فدراسیون فوتبال در کنار دیگر اعضا تدوین اساسنامه جدید و مورد نظر فیفا و سپس برگزاری انتخابات با توجه به این اساسنامه است. ماموریت سنگینی که مقامات ارشد وزارت ورزش و همچنین فدراسیون فوتبال به دنبال انجام آن با موفقیت هستند.

نبی که خودش یکی‌ از افراد کاندید برای ریاست فدراسیون فوتبال به شمار می‌رفت حالا به عنوان جانشین شکوری به فدراسیون فوتبال بازگشته و به احتمال فراوان در جریان برگزاری انتخابات در فرم جدید یکی از کاندید‌های جدی ریاست خواهد بود.

وی سابقه دبیرکلی فدراسیون، مشاور اجرایی ریاست، معاون اجرایی دبیرکل و رییس کمیته مسابقات فدراسیون و همچنین مدیرعاملی باشگاه های گسترش پارس‌خودرو، عضویت در هیات مدیره و قائم مقامی باشگاه پرسپولیس و نیز عضویت در هیات موسس اتحادیه فوتبال باشگاه‌های کشور را دارد./ روابط عمومی فدراسیون فوتبال

بیشتر بخوانید:

شکوری: انتخابات فدراسیون فوتبال به زمان دیگری موکول شد

 

کپی