اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹

ماجراهای دکتر هاوس در قرنطینه

ماجراهای دکتر هاوس در قرنطینه

بسیاری از انسان‌ها دلشان می‌خواهد آدم خاصی باشند و دیگران به هوش آنها افتخار کند. این شما و این هشت فصل از سریال «دکتر هاوس».

گروه فرهنگی ایران  آنلاین: داستان سریال «دکتر هاوس»، داستان دکتری به همین نام با بازی هیو لری است که استعداد و نبوغی خاص در زمینه کشف بیماری‌های لاعلاج دارد. عجیب‌ترین کیس‌های پزشکی به او و تیمش سپرده می‌شود و او از ساده‌ترین دانسته‌هایش برای کشف بیماری استفاده می‌کند. البته که اخلاق ویژه‌ای هم دارد که تحمل او را برای اعضای گروهش سخت می‌کند.

هشت فصل، هر فصل بیش از 20 قسمت و هر قسمت نزدیک به یک ساعت زمان می‌برد و از این جهت می‌توان اطمینان داد که اگر قرنطینه تا دو هفته هم طول بکشد و اگر شما تمام سعی و تلاش خود را برای به پایان رساندن این سریال خوب انجام دهید، بازهم ممکن است آن را به پایان نرسانید.

در واقع داستان‌های این نابغه منزوی که در 177 قسمت پخش شده است، در سال‌های متمادی یکی از ده سریال برتر ایالات متحده قرار داشت اما از آنجایی که در زمان پخش در ایران چندان دیده نشد، همچنان پس از ده سال می‌توان تماشای آن را به شما پیشنهاد داد. مخصوصا در این روزها که همه ما علاقه خاصی به اطلاعات پزشکی پیدا کرده‌ایم. از طرف دیگر اگر که سریال را دیده باشید، به احتمال فراوان خواندن این متن باعث می‌شود تا به تماشای مجدد آن علاقه‌مند شوید و هوس تماشای دوباره آن به جانتان بیفتد.

کپی