اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

توصیه‌های میثم بائو پس از ترخیص از بیمارستان

توصیه‌های میثم بائو پس از ترخیص از بیمارستان

میثم بائو پس از ترخیص از بیمارستان گفت 15 روز کابوس‌وار را پشت سر گذاشته و توصیه‌هایی درباره بیماری کرونا به طرفدارانش کرد.

میثم بائو که به بیماری کرونا مبتلا شده بعد از بستری شدن در آی‌سی‌یو حالا به شرایط عادی بازگشته و در قرنطینه خانگی به سر می‌برد. او درباره شرایط خود بعد از مرخص شدن از بیمارستان گفت: «دست همه مردم ایران درد نکند که جویای احوال من شدند و دعا کردند برای من... دقیقا ۱۷ روز پیش بود که کرونا به صورت آنفولانزا خودش را نشان داد و دستگاه گوارش من را به هم ریخت. کاملا معده، روده من اذیت شد و درد شکم و کمر پیدا کردم.»

این بازیکن ادامه داد: «بعد از ۵،۶ روز هم دستگاه تنفس من را اذیت کرد و اکسیژن خون من به ۸۰ رسید. واقعا دست کادر پزشکی بیمارستان فاطمة‌الزهرا ساری درد نکند. دعا و پیگیری مردم هم بی‌تاثیر نبود. دیروز اکسیژن خون من به حالت عادی تبدیل شد و من را به بخش منتقل کردند. الان هم خانه هستم.»

بائو در مورد دوران قرنطینه خانگی خود نیز گفت: «چند نصیحت به مردم خوب کشورم دارم. خیلی جاها می‌گویند که این مریضی برای افراد مسن است. اینطور نیست و واقعا از خانه بیرون نیایید. مریضی سختی است و تمام بدن انسان درگیر می‌شود. این یک ماه را واقعا رعایت کنید. مخصوصا برای خانواده‌هایی که بیماران قلبی و ریوی دارند. من که سالم بودم اذیت شدم. این ۱۵ روز یک کابوس بود و دعای خیر مردم و پدر و مادرم باعث خوب شدن من شد.»

منبع: ورزش سه

کپی