اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

وضعیت علیرضا جهانبخش در زمانه کرونا

وضعیت علیرضا جهانبخش در زمانه کرونا

پس از آن‌که مدیرعامل باشگاه برایتون از مثبت شدن تست کرونای یکی از بازیکنان این تیم خبر داد، سوالاتی درباره سلامتی علیرضا جهانبخش ایجاد شد.

مدیرعامل باشگاه برایتون روز پنج‌شنبه خبر داد: «سه بازیکن تیم به دلیل علائم ابتلا به ویروس کرونا آزمایش شده‌اند که یکی از آنها نتایج مثبت داشته است.»

نشریه دیلی‌میل توضیح داده است که شاگردان گراهام پاتر در حال حاضر مشغول آموزش و تمرین در خانه هستند زیرا به علت دستور دولت انگلیس و رعایت فاصله در مکان‌های اجتماعی تمرینات تعطیل هستند و بازیکنان نمی‌‌توانند در کمپ تمرینی حضور یابند. پیش از این نیز پاتر خبر داده بود که همسرش علائم این ویروس کشنده را نشان داده است.  اگرچه حال او خوب به نظر می‌رسد، خانواده سرمربی برایتون اکنون در خانه قرنطینه هستند و هرگونه تماس با محیط خارج از خانه را قطع کرده‌اند. پاتر از خانه خود چهار بار در هفته جلسات تمرینی مجازی را با بازیکنانش برگزار می‌کند.

با این وجود برایتون آلبیون که نخستین باشگاه لیگ برتر انگلستان است که کنفرانس مطبوعاتی خود را از طریق اینترنت برگزار کرد و به جای آن‌که از شایعات کم کند، سوالاتی بیشتر ایجاد کرد. برای نمونه، مدیرعامل این باشگاه اسمی از بازیکن درگیر با کرونا نیاورد و گزارش نشریه انگلیسی نگرانی‌ها بابت سلامتی علیرضا جهانبخش، هافبک ملی پوش ایرانی تیم برایتون را گسترش داد. با این حال جهانبخش که بعید به نظر می‌رسد به ویروس کرونا مبتلا شده باشد، چند ساعت پیش از مردم خواهش کرد در خانه بمانند و در پیامی نوشت: «لطفا برای حفظ سلامتی خودتون و خانوادتون، کم کردن حجم کاری و فشار روحی که تمامی دکترها و پرستارهای عزیزمون درگیرش هستند، در خانه‌ها بمانید.»

منبع: ایلنا

کپی