اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

تقویت نظارت بر مرزها و پایانه های مرزی در ایام نوروز

تقویت نظارت بر مرزها و پایانه های مرزی در ایام نوروز

فرمانده مرزبانی ناجا در بازدید از قرارگاه نوروزی مقداد گفت: با توجه به وظیفه ذاتی مرزبانان در پاسداری و حراست از مرزهای ایران اسلامی تقویت نظارت درگاه های ورودی و خروجی مرزها و پایانه های مرزی در دستور کار قرار گیرد.

 سردار قاسم رضایی با تشکر از مدیریت لحظه ای و شبانه روزی قرارگاه نوروزی، بر نظارت صحیح و لحظه ای استان های مرزی در مرزها تاکید کرد و اظهار داشت: با توجه به وظیفه خطیر مرزبانی در حراست از مرزهای ایران اسلامی تقویت کنترل درگاه های ورودی و خروجی در مرزها، بویژه پایانه های مرزی می بایست در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در یگان‌ها و پایانه های مرزی معاونت بهداشت و امداد و درمان اهتمام بیشتری داشته باشند.

سردار رضایی به اهمیت تحقق وظایف ذاتی در مرکز فرماندهی و کنترل اشاره کرد و گفت: مرکز فرماندهی و کنترل مغز متفکر و چشم بینای ستاد در مدیریت میدانی در صحنه می باشد و همانند بازوی پرتوان ، قوام بخش ماموریت های ذاتی در صحنه عمل است.

وی با اشاره به نامگذاری سال 99 توسط مقام معظم رهبری (جهش تولید) بیان داشت: اقدامات و عملکرد مرزبانان در سراسر مرزهای جمهوری اسلامی ایران ، باید با جهشی معنا دار ادامه یابد و .

براساس گزارش سایت پلیس، فرمانده مرزبانی ناجا در پایان با رصد عینی برخی نقاط و پایانه های مرزی از طریق مونیتور بر لزوم هوشیاری مضاعف مرزبانان در ایام نوروز تاکید کرد و برای همه مرزبانان در سال جدید آرزوی موفقیت و سلامتی کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.