اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

استاندار اردبیل : برای تحقق شعار سال ۹۹ برنامه یک‌ساله تدوین می‌شود

استاندار اردبیل : برای تحقق شعار سال ۹۹ برنامه یک‌ساله تدوین می‌شود

استاندار اردبیل با صدور دستوری از معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خواست با همکاری دستگاه‌های زیربط برنامه‌ریزی لازم برای تحقق فرامین مقام معظم رهبری در نامگذاری سال جدید را تدوین نمایند.

اکبر بهنامجو  تاکید کرده  که ضرورت دارد ظرف مدت دو هفته آینده برنامه ریزی علمی و عملی برای تحقق فرامین مقام معظم رهبری در نامگذاری سال جدید به نام"  جهش تولید " و تاکید ریاست محترم جمهوری در جهت "ارتقای سلامت و اشتغال و تحرک در مسائل اقتصادی و فرهنگی " تدوین و وظایف و تکلیف هر یک از دستگاه ها و برش شهرستانی و بخش های تابعه مشخص شود.

وی در این راستا  تاکید کرده که  سازمانهای صنعت ، معدن و تجارت، مدیریت و برنامه‌ریزی ، جهاد کشاورزی و ادارات کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ، امور اقتصادی و دارایی ، اتاق بازرگانی و بهره‌گیری از اساتید دانشگاه ها و صاحبان علم و اندیشه در حوزه های اقتصادی و تولیدی در این زمینه همکاری و فعالیت داشته باشند.

استاندار اردبیل  احصای وضعیت موجود و لحاظ شاخص‌های تولیدی و سرمایه‌گذاری در بخش‌های صنعت ، کشاورزی و ... استان در تدوین این برنامه عملیاتی و اجرایی به منظور بررسی میزان تحقق آن در پایان سال را خواستار و بر پیگیری منظم و زمانبندی شده از امروز تاکید کرده است./ ایرنا

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.