اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

ابتکار استاندار ایلام برای مقابله با شیوع کرونا

ابتکار استاندار ایلام برای مقابله با شیوع کرونا

سامانه الکترونیکی ‌توزیع اقلام محافظتی و بهداشتی مورد نیاز ایلامی‌ها، بدون حضور در داروخانه و ازدحام در مراکز خرید و دسترسی ساده به اقلام بهداشتی ‌مورد نیاز به دستور استاندار این استان راه اندازی شد.

با دستور مستقیم سلیمانی دشتکی‌ و پیگیری مستمر وی و ایجاد همگرایی بین دستگاههای اجرایی مرتبط و تخصیص اعتبار لازم سامانه توزیع اقلام محافظتی و بهداشتی ‌مورد نیاز با شیوع ویروس کرونا و تحویل آن درب منزل شهروندان با آدرس www.tashahr.ir  ‌راه اندازی شد.

این روزها که اخبار ناشی از شیوع ویروس کرونا در صدر اخبار جهان قراردارد و دولتها از تمام ظرفیت خود برای مقابله با گسترش روزافزون آن استفاده می‌کنند.
در این میان استاندار ایلام با شناخت مناسبی که از ظرفیت فناوری‌های جدید دارد، از شیوه‌های نوین برای مقابله با شیوع کرونا بهره‌گیری می‌کند.

در ستاد مقابله با شیوع کرونا در استان که به ریاست قاسم سلیمانی دشتکی برگزار شد، با دستور مستقیم وی و پیگیری مجدانه‌، ایجاد همگرایی بین دستگاههای  مرتبط و تامین اعتبار لازم از سوی استاندار ایلام سامانه الکترونیکی ‌توزیع اقلام محافظتی و بهداشتی مورد نیاز مردم بدون حضور در داروخانه ها و ازدحام در مراکز خرید و دسترسی  ساده   به اقلام بهداشتی ‌مورد نیاز راه اندازی شد.

ایلام با ابتکار سلیمانی دشتکی از نخستین استان‌هایی بود که برای حل مشکل مردم در روزهای پراضطراب کرونایی از روشهای کارآمد فناورانه استفاده ‌و با این اقدام ستودنی و به موقع زمینه تحقق شعار در خانه بمانیم را فراهم کرد.

همشهریان عزیز ایلامی می‌توانند از طریق مراجعه به درگاه www.tashahr.ir ‌اقلام بهداشتی را در درب منزل تحویل بگیرند./ ایسنا

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.