اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

اطلاعیه خانه سینما

دستوالعمل‌های ستاد ملی کرونا ملاک عمل در عرصه هنر و سینما است

دستوالعمل‌های ستاد ملی کرونا ملاک عمل در عرصه هنر و سینما است

خانه سینما با انتشار اعلامیه‌ای، با هدف حفظ سلامتی اعضای این نهاد، از تهیه‌کنندگان همه پروژه‌های تصویری، خواهان اقدامات پیشگیرانه اعم از رعایت اصول بهداشتی تا توقف کار شد.

به گزارش روابط عمومی خانه سینما، در این اطلاعیه آمده است:«بحران کرونا و شیوع این بیماری ابعاد اقتصادی ، اجتماعی و روانی وسیعی یافته است. خانه سینما بر این باور است که اهل فرهنگ و هنر باید همه تلاش خود را برای کاهش اثرات این بیماری  به کار بندد.

اعلامیه خانه سینما با هدف حفظ سلامتی اعضای خانه سینما، از تهیه کنندگان همه پروژه های تصویری، خواهان اقدامات پیشگیرانه اعم از رعایت اصول بهداشتی تا توقف کار است و در پی آن کار گروه مدیریت بحران کرونا خانه سینما با مشارکت صنوف ذیربط برای اقدامات بعدی تشکیل شد.

در پی آخرین اطلاعیه کارگروه مدیریت بحران کرونا خانه سینما و بروز شبهاتی حقوقی ضمن سپاس از تلاش شبانه روزی همکاران و تاکید بر توقف پروژه‌ها لازم می‌دانیم مورد زیر را مورد تاکید قرار دهیم.

خانه سینما خود را موظف به حمایت‌های حداکثری در قبال هر یک از اعضا که در معرض این بیماری قرار دارند می‌داند، اما اعلام می‌کند تبعیت از دستوالعمل‌های ستاد ملی کرونا ملاک عمل خواهد بود و هر گونه اقدامی که مسئولیت حقوقی داشته باشد فقط از طریق مصوبات هیات مدیره خانه سینما قابلیت پیگیری خواهد داشت.

آرزومندیم با همدلی، همراهی و صمیمیت با عبور از این بحران برای حل مسائل پسا کرونا در عرصه فرهنگ، هنر و سینما راهکارهای مناسب را طراحی  و اجرا کنیم».

اخبار کرونا را اینجا بخوانید

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.