اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

معاون وزیر ورزش: با ورزش کردن در خانه سلامت خود را برابر کرونا افزایش دهیم

معاون وزیر ورزش: با ورزش کردن در خانه سلامت خود را برابر کرونا افزایش دهیم

معاون توسعه ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان گفت: سهم من به عنوان یک شهروند و حتی همه مردم در بحران کرونا پذیرفتن مسوولیت برای سلامتی خود و جامعه است و نمی‌توانیم به دلیل اینکه جسم و جان هر کسی چون متعلق به خودش است، هر طور می‌خواهد رفتار کند.

«مهین فرهادی‌زاد»افزود: ویروس کرونا  ۱۵۰ کشور را دربرگرفته است و با ماندن در منزل و داشتن سعه صدر، آرامش، مهر و محبت از این بحران عبور خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: این عادت طولانی مدت در منزل تجربه و بهترین فرصتی است تا کارهای انجام نداده را دنبال کنیم. به نظر می رسد ورزشکاران الگوهای خوبی هستند تا با ترویج ماندن در خانه بتوانند هرچه سریعتر این ویروس را بیرون کنند تا در سال ۹۹ سلامت دوباره به کشور بازگردد.

معاون وزیر ورزش و جوانان می گوید: بهترین شیوه مبارزه با کرونا این است که مردم در خانه بمانند و مایحتاج خود را به گونه ای مدیریت کنند تا کمتر بیرون بیایند.

فرهادی‌زاد گفت: ورزشکاران هم با دستورالعمللی که وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده است فعالیت‌های ورزشی خود را در منزل دنبال می‌کنند و حتی سایر اعضای خانواده هم با ورزش کردن در خانه سلامت خود را برابر کرونا افزایش دهند.

وی افزود: من به عنوان مقام مسوول در حیطه فعالیت کاری خود برابر تمام پرسش‌ها پاسخگو هستم و کارها را از طریق تلفن و فضای مجازی رصد و پیگیری می‌کنم و حتی در جلسات با رعایت حد فاصله و با استفاده از دستکش و ماسک حاضر می‌شوم./ ایرنا

بنا: با ماندن در خانه زنجیره شیوع کرونا را بشکنیم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.