اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

مدیر روابط عمومی پرسپولیس برکنار شد/ انصاری فرد در آستانه استعفا

مدیر روابط عمومی پرسپولیس برکنار شد/ انصاری فرد در آستانه استعفا

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در اقدامی قابل تامل امروز حکم به برکناری مدیر روابط عمومی این باشگاه داد تا شرایط مدیریتی در این باشگاه به حالت خاصی در آید.

شب گذشته جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درحالی برگزار شد که محور اصلی این نشست پرونده های پرسپولیس در فیفا بوده اما به یکباره بعد از چند ساعت از جلسه هیات مدیره در شبکه های اجتماعی این باشگاه خبری مبنی بر قطع همکاری حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه و مشاور محمد حسن انصاری فرد منتشر شد.

خبری که در کانال و سایت رسمی باشگاه درج نشد اما در شبکه های اجتماعی باشگاه که در اختیار اسپانسر پرسپولیس است منتشر شد.

حسین قدوسی که به دلیل شرایط خاص این روزهای پرسپولیس نمی خواهد با خبرنگاران صحبت کند در صفحه شخصی خود از برخی اتفاقات عجیبی که در این باشگاه رخ می دهد خبر داده است.

علت برکناری مدیر روابط عمومی پرسپولیس

او نوشته که انتشار خبر برکناری اش توسط عوامل رسانه ای اسپانسر بدون هماهنگی با مدیرعامل باشگاه بوده است.

قدوسی تصریح کرد: در حین برگزاری جلسه هیات مدیره آقای انصاری فرد من را در جریان تصمیم هیات مدیره قرار داد و بنده برای اینکه مدیرعامل در معذورات نباشد باشگاه را ترک کردم.

وی به واکنش انصاری فرد در قبال این تصمیم اشاره نکرده است اما در ادامه توضیح داده که برکناری اش به دلیل عدم هماهنگی با اسپانسر بوده و وی قربانی تمام عیار این ماجرا شده است.

قدوسی گفت: بنده در این 6 ماهی که در باشگاه بودم ریالی دریافت نکردم حتی در دوران گذشته هم که در این باشگاه بودم همین شرایط را داشتم.

---

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با ریاست رسول پناه در حالی این تصمیم را گرفته اند که هفته گذشته هم در نشست مدیران پرسپولیس خیلی جو صمیمانه ای حاکم نبوده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمدحسن انصاری فرد هم در آستانه استعفا است و می خواهد با توجه به این شرایطی که در باشگاه علیه او به وجود آمده پیش از هر اقدامی خودش کنار برود.

این روزها پرسپولیس درگیر پرونده های مالی شدیدی در فیفا است و همه این شرایط وضعیت مدیریتی این باشگاه را دچار بحران کرده است.

نکته عجیب در رابطه با برکناری حسین قدوسی

این در حالی است که سایت «ورزش سه» نیز در خصوص خبر برکناری مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس نوشته است: «نکته عجیب اینکه این خبر نه در سایت و نه در چنل رسمی منتشر شده تا این موضوع نشان دهد که اختلافات درون مدیریتی باشگاه دلیل این تصمیم گیری بوده است. هیات مدیره امروز طی جلسه خود با طرح این موضوع که روابط عمومی نتوانسته همکاری لازم با اپلیکیشن و اسپانسر برای درآمدزایی را داشته باشد، خواهان پایان همکاری با حسین قدوسی شده که علیرغم مخالفت محمدحسن انصاری فرد این موضوع مصوب شد.»

 

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس به پرداخت ۲۰۵ هزار یورو محکوم شد/ صدور رأی ایوانکوویچ

کپی