اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

برخورد قاطع پلیس با محتکران

برخورد قاطع  پلیس با محتکران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا گفت: حافظان امنیت اقتصادی در کنار مدافعان حریم سلامت تمام قد در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا بوده و برخورد جدی با محتکران را بر خود فرض واجب می دانند.

سردار محمدرضا مقیمی اظهار کرد: این روزها که مجموعه نظام برای حفظ سلامتی مردم و پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا بسیج شده اند متاسفانه تعدادی از افراد سودجو اقلام اساسی مورد نیاز مردم را احتکار کرده تا با کمیاب شدن، آن را به قیمت گزاف وارد بازار کنند.

وی افزود: پلیس امنیت اقتصادی ناجا، با کنترل، پایش و نظارت بر چرخه تولید، توزیع و خرید و فروش کالاهای موصوف و رصد اطلاعاتی ورود و خروج آن ها از کشور بر خود فرض واجب می داند برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا مبارزه با محتکران را به صورت جدی در دستور کار خود قرار دهد و در این راه برای هرگونه خدمت رسانی به مردم در آمادگی کامل قرار دارد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا ادامه داد: پلیس امنیت اقتصادی طی ۱۲ روز اخیر از شروع طرح مبارزه با احتکار کالاهای بهداشتی(۲ الی ۱۳ اسفند) از ۷۴۰ مرکز تهیه، و توزیع تجهیزات بهداشتی بازدید و بازرسی کرده است.

سردار مقیمی گفت: رعایت نکات بهداشتی و توصیه های پیشگیرانه از توجه به مطالب غیرواقعی مطرح شده در فضای مجازی و افکار عمومی که باعث تشویش اذهان عمومی می شود، بپرهیزند و اخبار را فقط از طریق مراجع رسمی دنبال کنند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا در پایان اظهار کرد: پلیس امنیت اقتصادی و دستگاه قضائی با محتکران مقتدرانه برخورد می کند و از شهروندان در خواست داشت تا در صورت اطلاع از احتکار موضوع را از طریق فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

سردار مقیمی در پایان گفت: در مجموع پلیس امنیت اقتصادی از شروع طرح مبارزه با احتکار کالاهای بهداشتی (از دوم اسفند ماه سال جاری تا سیزدهم اسفند) موفق به کشف ۱۰ تن ماده ضد عفونی کننده، ۱۰ تن مواد اولیه تجهیزات بهداشتی و ماسک به همراه ۷۶ میلیون و ۴۲۵ هزار عدد تجهیزات بهداشتی کشف و ۱۵۷ متهم دستگیر که برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شده‌اند./ ایسنا

روسیه تولید واکسن کرونا را آغاز کرد

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.