اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

آلبوم «خراسانیات» با صدای شجریان منتشر می‌شود

آلبوم «خراسانیات» با صدای شجریان منتشر می‌شود

آلبوم «خراسانیات» از آثار منتشر نشده محمدرضا شجریان روز 18 اسفندماه به آهنگسازی زنده‌یاد پرویز مشکاتیان توسط نشر «ایرانگام» در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

 آلبوم «خراسانیات» از مجموعه آثار منتشرنشده محمدرضا شجریان، روز 18 اسفند ماه به آهنگسازی زنده‌یاد پرویز مشکاتیان توسط نشر «ایرانگام» در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته پخش سراسری این آلبوم از دوشنبه نوزدهم اسفندماه با قیمت 30 هزار تومان در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.این در حالی است که در بخش فروش ویژه، این آلبوم با قیمت 21 هزار تومان به فروش می‌رسد.

طبق اعلام سامانه صدور مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجوز آلبوم «خراسانیات» متعلق به شرکت «دل آواز» در ژانر موسیقی سنتی پیش از این و در تاریخ 5 مرداد 1398 با شماره پرونده 5240-1397 صادر شده بود.محمدرضا شجریان خواننده باسابقه موسیقی ایرانی، طی روزهای اخیر به دلیل عارضه ریوی در بیمارستان جم تهران بستری است.

طبق اطلاعیه شماره 8  هیات مدیره بیمارستان جم تهران که در ساعت 16:30 روز جمعه نهم اسفندماه منتشر شده شرایط قلبی و مخصوصاً ریوی این هنرمند کاهش یافته ولی کماکان جهت مراقبت بیشتر و بهتر قلبی، ریوی و تنفسی نیازمند بستری در بخش آی‌سی‌یو است./مهر

کپی