اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

کشف و ضبط 6 میلیون دستکش بهداشتی احتکار شده در تهران

کشف و ضبط 6 میلیون دستکش بهداشتی احتکار شده در تهران

رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف بیش از شش میلیون دستکش لاتکس و ۱۰ هزار ماسک فیلتردار که در یک انبار واقع در خیابان فلسطین احتکار شده بود، خبر داد.

 سرهنگ  صادق قره باقری درحاشیه این عملیات گفت: به دنبال دریافت خبری درباره اینکه فردی در حوالی خیابان فلسطین اقدام به نگهداری تعداد قابل توجهی ماسک فیلتردار و دستکش لاتکس کرده است، رسیدگی به موضوع  در دستورکار ماموران قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در نتیجه تحقیقات اولیه مشخص شد که گزارش واصله صحیح است، گفت: در همین راستا هماهنگی‌های لازم با مقام قضایی انجام شد و ماموران به همراه نمایندگان تعزیرات به محل مذکور در خیابان فلسطین مراجعه و در بازرسی از آن  6 میلیون و ۶۰۱ هزار انواع دستکش‌های بهداشتی لاتکس را در ۳۲۹ کارتن و ۱۰هزار ماسک فیلتردار را کشف و ضبط کردند.

رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را حدود ۵ میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: با دستور قضائی انبار مذکور پلمب و اقلام کشف شده برای بررسی بیشتر تحویل نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی شد همچنین یک نفر نیز در این خصوص دستگیر و برای این فرد پرونده‌ای تشکیل و به دادسرا منتقل شد./ایسنا

 

 

کپی