اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

نان حجیم شده گران نمی شود

نان حجیم شده گران نمی شود

رئیس اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه حجیم صنعتی درباره وضعیت قیمت نان در بازار اظهار کرد: اگر دولت، قیمت آرد و گندم را ثابت نگه دارد قیمت نان در سال آینده افزایش نمی‌یابد.

محمدجواد کرمی ادامه دادَ: گندم و آرد بیشترین مصرف کننده و بزرگترین مواد اولیه است که اگر دولت، قیمت آن را ثابت نگه دارد افزایش قیمتی برای آن نخواهیم داشت.

کرمی با اشاره به اینکه کمبود گندم طی سالیان گذشته نداشتیم، اظهار کرد: این در حالی است که در بحث گندم به خودکفایی رسیده ایم.

رئیس اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه حجیم صنعتی بیان کرد: باتوجه به اینکه اولین محموله گندم از روسیه وارد کشور شده و تقریبا به بیشتر استان‌های کشور فرستاده شده است به نظر می‌رسد که در سال آینده از نظر کیفی و کیفی مشکلی در این زمینه نداشته باشیم.

به گفته کرمی، به نظر می‌رسد که با وارد شدن گندم خارجی در کشور، کیفیت خوبی در سال آینده برای نانوایان وجود داشته باشد.

رئیس اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه حجیم صنعتی با اشاره به اینکه بر اینکه نان‌های حجیم و نیمه حجیم، یکی از نان‌های پرمصرف در جهان است، افزود: با رشد شهرنشینی در ایران، تولید و مصرف این دسته از نان‌ها، رونق یافته و عرضه آن بیشتر شده است.

کرمی  با اشاره به اینکه نیرو‌های نظارتی بر تمام نانوایی‌ها نظارت دارند، اظهار کرد: هموطنان در صورت مشاهده هر گونه افزایش نرخ و فروش با قیمت‌های غیرمتعارف، آن را به نزدیکترین اتحادیه نانوایی خود اطلاع دهند تا بتوان به آن رسیدگی کرد./باشگاه خبرنگاران

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.