اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

رژیم هوشمند بگیرید

رژیم هوشمند بگیرید

محققان با ابداع یک رژیم غذایی هوشمند، به شما کمک کرده‌اند تا به طور دائم کاهش وزن، شمارش گام و خواب خود را برسی کنید و هر لحظه که بخواهید با متخصص تغدیه تماس بگیرید.

محققان با ابداع یک برنامه رژیم غذایی هوشمند ابداع کرده‌اند که خوراکی‌هایی را که کاربر مصرف می‌کند و گام هایی را که بر می‌دارد، ردیابی کند. این برنامه به کاربر اجازه می‌دهد که هر روز با متخصص تغذیه ارتباط داشته باشد.

به گزارش روزنامه دیلی میل، محققانی که این برنامه را ابداع کرده‌اند می‌گویند این رژیم غذایی جدید هوشمند که از یک برنامه تلفن همراه و ردیاب‌های پوشیدنی استفاده می‌کند، به کاربر اجازه می دهد که در عرض تنها سه ماه یک استون (۶.۳ کیلوگرم) وزن کم کند.

کاربران با استفاده از این رژیم غذایی، یک گام سنج و «ترازوهای هوشمند» دریافت می‌کنند که با اتصال به برنامه‌ای روی تلفن همراه آنها، به کاربران اجازه می‌دهد دائماً کاهش وزن، شمارش گام و خواب خود را ردیابی کنند.

محققان می‌گویند، به نظر می‌رسد مشاهده فوری شواهد کاهش وزن به افراد انگیزه می‌دهد که رژیم غذایی ۱۲ هفته ای خود را ادامه دهند.

همچنین کاربران در یک گروه ۱۴ نفره از افراد هم سن و سال خود که این رژیم را آغاز کرده‌اند قرار می‌گیرند و توسط یک متخصص تغذیه یا رژیم غذایی مورد تعلیم قرار می‌گیرند؛ از طریق این برنامه می‌توان هر روز با کارشناسان برای مشاوره، حمایت و ایجاد انگیزه تماس گرفت.

در طول این برنامه سه ماهه، افراد همچنین به دستورالعمل‌های سلامتی و مقاله‌های روزانه که شامل موضوعاتی مانند برنامه ریزی غذایی و نحوه دسترسی به خواب بهتر و چگونگی غلبه بر غذا خوردن‌های احساسی می‌شود، دسترسی دارند./ ایرنا

 

 

  رژیم هوشمند بگیرید

رژیم هوشمند بگیرید

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.