اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹

حمایت پسر مارادونا از پدرش در مقابل مسی

حمایت پسر مارادونا از پدرش در مقابل مسی

پسر «دیگو مارادونا» می‌گوید مقایسه پدرش با «لیونل مسی» درست نیست زیرا به اعتقاد وی اسطوره باشگاه ناپولی فرازمینی بوده است.

بارسلونا امشب (سه‌شنبه) در دور رفت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا در ناپل به مصاف ناپولی خواهد رفت و در حالی که این دیدار دوران فوتبالی این ۲ آرژانتینی را برجسته کرده، مقایسه آنان به سوژه داغ محافل فوتبالی بدل شده است.
«دیگو جونیور» پسر مارادونا در گفت‌وگو با ال لاگوئرو گفت: البته مسی نزدیک شده است؛ همیشه گفته‌ام که مسی خیلی بهتر از «کریستیانو رونالدو» است اما شما نمی‌توانید انسان‌ها را با فرازمینی‌ها مقایسه کنید.

در ناپولی پدر من یک خدا است

در ناپولی همچنان عشق و علاقه خاصی به مارادونا وجود دارد و با توجه به دستاوردهای مرد آرژانتینی با باشگاه ایتالیایی، او در شهر ناپل جایگاه اسطوره ای دارد.
پسر مارادونا ادامه داد: در ناپولی پدر من یک خدا است. همه در این شهر عاشق او هستند و این موضوع باعث افتخار و غرور من است که با وجود گذشت این همه سال هنوز همان احساس و همان عشق را به او دارند.

در چند سال اخیر هیچکس به مسی کمک نکرده است

مسی در آرژانتین بابت عدم کسب موفقیت و دستاورد قابل توجه به آلبی سلسته به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است اما پسر مارادونا این انتقاد را قبول ندارد.
وی در این باره گفت: آنهایی که از مسی انتقاد می کنند، فوتبال را درک نمی‌کنند. تنها بازیکنی که دست خالی یک جام جهانی را فتح کرد پدر من بود و باقی تیم به او کمک کردند اما در چند سال اخیر هیچکس به مسی کمک نکرده است.

تیم‌های ناپولی و بارسلونا امشب (سه‌شنبه) از ساعت 23:30 به وقت تهران در ورزشگاه سن‌پائولو به مصاف هم می‌روند./ ایرنا

---

بیشتر بخوانید:

تیم منتخب هفته لالیگا اسپانیا/ مسی برترین بازیکن+ تصویر

کپی