اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

ناوگروه ۶۶ نداجا برای نمایش قدرت دیپلماسی در جاکارتا پهلو گرفت

ناوگروه ۶۶ نداجا برای نمایش قدرت دیپلماسی در جاکارتا پهلو گرفت

شصت و ششمین ناوگروه رزمی، اطلاعاتی و آموزشی نیروی دریایی ارتش بعد از ۲۵ روز دریانوردی در بندر جاکارتا کشور اندونزی پهلو گرفت.

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، ناوگروه شصت و ششم رزمی، آموزشی و اطلاعاتی نداجا بعد از ۲۵ روز دریانوردی و به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در آبهای آزاد به منظور نمایش قدرت دیپلماسی در بندر جاکارتا کشور اندونزی پهلو گرفت.

ناخدا یکم ستاد احسان نصیری فرمانده ناوگروه گفت: مدت اقامت این ناوگروه در بندر جاکارتا سه روز می باشد و در طول این مدت دیدار با فرماندهان عالی رتبه نظامی کشور اندونزی و همچنین اجرای مسابقات ورزشی با کارکنان نیروی دریایی این کشور از دیگر برنامه ها می باشد.

در آیین استقبال از این ناوگروه در بندر جاکارتا سفیر، وابسته نظامی و رایزن فرهنگی از ایران و همچنین مقامات عالی رتبه نظامی از کشور اندونزی حضور داشتند.

به گزارش ایسنا|، ناوگروه شصت و ششم نیروی دریایی ارتش متشکل از ناو بالگردبر خارک و ناوشکن بایندر بهمن ماه سال جاری به منظور دریانوردی از منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس اعزام شدند.

همزمان با اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی در آب‌های آزاد

---

شصت و ششمین ناوگروه رزمی نیروی دریایی ارتش کشورمان بعد از ۲۵ روز دریانوردی در بندر جاکارتا اندونزی پهلو گرفت.

   به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، ناوگروه شصت و ششم رزمی آموزشی اطلاعاتی نداجا بعد از ۲۵ روز دریانوردی و به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در آب‌های آزاد به منظور نمایش قدرت دیپلماسی در بندر جاکارتا کشور اندونزی پهلوگیری گرفت.


ناخدا یکم ستاد احسان نصیری فرمانده ناوگروه گفت: مدت اقامت این ناوگروه در بندر جاکارتا سه روز می‌باشد و در طول این مدت دیدار با فرماندهان عالی رتبه نظامی کشور اندونزی و همچنین اجرای مسابقات ورزشی با کارکنان نیروی دریایی این کشور از دیگر برنامه‌ها می‌باشد.
لازم به ذکر است در آیین استقبال از این ناوگروه در بندر جاکارتا سفیر، وابسته نظامی و رایزن فرهنگی از ایران و همچنین مقامات عالی رتبه نظامی از کشور اندونزی حضور داشتند.
ناوگروه شصت و ششم نیروی دریایی ارتش متشکل از ناو بالگردبر خارک و ناوشکن بایندر بهمن ماه امسال به منظور دریانوردی از منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس اعزام شد.

فیلم پهلو گرفتن ناوگروه نیروی دریایی ارتش کشورمان در بندر جاکارتا

ناوگروه ۶۶ نداجا برای نمایش قدرت دیپلماسی در جاکارتا پهلو گرفت

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.