اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

مهناز افشار از سوی سه کارگردان خارجی دعوت به کار شد

مهناز افشار از سوی سه کارگردان خارجی دعوت به کار شد

سه کارگردان فرانسوی، آلمانی و انگلیسی به مهناز افشار برای حضور در آثارشان پیشنهاد بازیگری در آثارشان دادند.

مهناز افشار در حاشیه جشنواره فیلم برلین در گفتگو با رسانه‌های خارجی با اشاره به دلایل سفرش به آلمان گفت: پنج سال پیش برای تکمیل زبان آلمانی و تحصیل در رشته کارگردانی به آلمان آمدم و مدتی هم بین آلمان و تهران در رفت و آمد بودم. اما در ادامه دلایلی موجب می‌شود حضورم در آلمان جدی‌تر شود و حتی پیشنهاد کار دریافت کنم اما هرگز برای خودم متصور نبوده‌ام که قرار نیست روزی برنگردم.

افشار ادامه داد: پیشنهادهایی برای بازی در سریال، فیلم و تئاتر از کارگردانان و فیلمسازان آلمانی، فرانسوی و انگلیسی دریافت کردم و در حال بررسی آنها هستم.

مهناز افشار که طی ماه‌های اخیر هر بار با حاشیه‌های مختلفی جای خودش را در میان خبرها باز می‌کرد این بار با یک ویدئو خبرساز شد. در روزهایی که دسترسی ایرانی‌ها به اینترنت بسیار محدود شده فیلمی کوتاه از این بازیگر در برخی کانال‌ها و شبکه‌های اینترنتی دست‌به‌دست گشت که نشان از حضور او در یک برنامه استعدادیابی به‌عنوان داور داشت.

برنامه‌ای که در واقع یک شو استعدادیابی است و پیش‌تر گفته می‌شد قرار است مزدک میرزایی هم یکی از داوران این برنامه باشد حالا این بازیگر را در تیم داوران خود جای داده و او در کنار دو خواننده لس‌آنجلسی در حالی که به ابراز احساسات حاضران در سالن پاسخ می‌دهد دیده می‌شود.
افشار هنوز واکنشی به انتشار این ویدئو نشان نداده اما به هر صورت برخی این گمانه‌زنی را مطرح کرده‌اند که حضور او در چنین برنامه‌ای خط بطلانی است به حرف‌های گذشته او که مدام می‌گفت بزودی به ایران برمی‌گردد اما حالا به‌نظر می‌رسد دیگر تصمیمی برای بازگشت به سینمای ایران ندارد.
زندگی خصوصی افشار و خبر جدایی‌اش از همسرش از یک طرف و شکایتی که یک روحانی به‌خاطر یک توئیت از او کرده بود این بازیگر ایرانی را وارد کوهی از حاشیه‌ها کرد و گویا در نهایت این حاشیه‌ها به سفر همیشگی و بی‌بازگشت مهناز افشار منجر خواهد شد؛ اتفاقی که هنوز نمی‌توان قطعاً درباره آن اظهارنظر کرد و باید دید خود افشار که ید طولایی در توئیت‌نویسی دارد و طی چند وقت اخیر هم لحن و رنگ و بوی تندتری به توئیت‌هایش داده در این‌باره چه خواهد گفت. مهناز افشار البته این روزها فیلم «آشفتگی» به کارگردانی فریدون جیرانی را در نوبت اکران دارد و با این حاشیه جدید معلوم نیست چه سرنوشتی گریبان این فیلم را خواهد گرفت/خبرآنلاین.


 

کپی