اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
در حال به روز رسانی تا ساعت 16:30

جدول نمایندگان فعلی و منتخبان مجلس یازدهم

جدول نمایندگان فعلی و منتخبان مجلس یازدهم

وزارت کشور اسامی منتخبان مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد که حکایت از تغییر چشمگیر مجلس یازدهم و ریزش شدید مجلس دهم دارد.

جداول زیر به تفکیک، استان‌ها، حوزه‌های انتخابیه، نمایندگان فعلی و منتخبان را نشان می‌دهد؛ در حوزه های انتخابیه ای که به مرحله دوم کشیده شده اسامی منتخبان ذکر شده است.

بیشتر بخوانید:   آرای قطعی انتخابات به روایت سخنگوی وزارت کشور / پایان شمارش آرا / جدول منتخبین هر استان به تفکیک


یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ با رای‌گیری در ۵۵ هزار شعبه اخذ رای در سراسر ایران در ۲۰۸ حوزه انتخابیه برای انتخاب ۲۹۰ نماینده مجلس با مشارکت ۴۲.۵۷ درصدی ایرانیان برگزار شد و تاکنون نتایج شمارش آرای ۲۰۶ حوزه انتخابیه (۲۸۸ کرسی) اعلام شده است.

به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور پس از اتمام شمارش آرای انتخابات دوم اسفند یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات کشور با تشریح فرآیند برگزاری انتخابات، آمار مشارکت در انتخابات را ۲۴ میلیون و ۵۱۲ هزار و ۴۰۴ نفر از ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۱۵۹ واجد شرایط (۴۲.۵۷ درصد) اعلام کرد.

بر اساس نتایج شمارش آرای حوزه‌های انتخابیه "بیجار" استان کردستان، "میانه" استان آذربایجان‌شرقی، "لنجان" و "سمیرم" استان اصفهان، "دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره" استان ایلام، "کرج، اشتهارد و فردیس" استان البرز، "کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان" استان گلستان، "اهواز، باوی، حمیدیه و کارون" استان خوزستان، "زنجان و طارم" استان زنجان و "اسلام‌آباد غرب و دالاهو" و "کرمانشاه" استان کرمانشاه کاندیداهای این حوزه‌ها موفق به کسب حد نصاب یک‌پنجم آرای صحیح نشده‌اند و انتخابات در این ۱۱ حوزه به مرحله دوم کشیده شده است.

همچنین در حوزه انتخابیه "تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس" که ۳۰ کرسی در مجلس دارد، نتایج نهایی در ساعت ۱۴:۲۰ امروز (یک‌شنبه ۴ اسفند) اعلام شد.

جداول زیر به تفکیک استان‌ها و حوزه‌های انتخابیه، نمایندگان منتخب مجلس یازدهم و یا راه‌یافته به مرحله دوم را نشان می‌دهد:

*این جداول بر اساس اعلام رسمی نتایج توسط وزارت کشور، تکمیل می‌شوند.

*در این جداول حوزه‌های انتخابیه‌ای که انتخابات در آن‌ها به مرحله دوم کشیده شده است، آراء در کنار نام منتخب آمده است و در مواردی که کاندیدا حائز اکثریت آراء شده تنها به تعداد رای اشاره شده است.

*در حوزه‌هایی که به جای تعداد آراء، از واژه "بدون آمار" استفاده شده تعداد آرای نمایندگان منتخب از سوی وزارت کشور اعلام نشده است.

* ۱. استان آذربایجان‌شرقی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱ تبریز، آذرشهر و اسکو مسعود پزشکیان بدون آمار
۲ تبریز، آذرشهر و اسکو احمدعلی رضابیگی بدون آمار
۳ تبریز، آذرشهر و اسکو روح‌الله متفکر آزاد بدون آمار
۴ تبریز، آذرشهر و اسکو سید محمدرضا میرتاج‌الدینی بدون آمار
۵ تبریز، آذرشهر و اسکو محمدحسین فرهنگی بدون آمار
۶ تبریز، آذرشهر و اسکو علیرضا منادی‌سفیدان بدون آمار
۷ بستان‌آباد غلامرضا نوری‌قزلجه ۱۷.۱۲۷
۸ ملکان سید علی موسوی ۲۰.۱۴۰
۹ شبستر جعفر راستی ۱۲.۵۹۶
۱۰ سراب یوسف داودی ۲۰.۲۰۸
۱۱ میانه مهدی اسماعیلی ۱۶.۸۶۶
۱۲ میانه علی شامی (۱۱.۷۰۳) و بهنام صفایی (۱۱.۰۳۴) مرحله دوم
۱۳ اهر و هریس احمد محرم‌زاده‌یخفروزان ۲۹.۸۲۶
۱۴ کلیبر، خداآفرین و هوراند حسین حاتمی ۱۷.۶۲۵
۱۵ هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی ۱۴.۲۷۷
۱۶ بناب محمد باقری ۲۳.۵۴۴
۱۷ ورزقان الله‌ویردی دهقان ۲۲.۸۲۴
۱۸ مرند و جلفا معصومه پاشایی‌بهرام ۴۰.۲۹۴
۱۹ مراغه و عجب‌شیر علی علیزاده ۴۴.۶۹۱
* ۲. استان آذربایجان‌غربی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۰ ارومیه سید سلمان ذاکر ۱۳۸.۴۳۶
۲۱ ارومیه روح‌الله حضرت‌پورطلاتپه ۸۶.۹۱۰
۲۲ ارومیه وحید جلال‌زاده ۸۰.۰۹۴
۲۳ سلماس یعقوب رضازاده ۲۴.۷۶۷
۲۴ مهاباد جلال محمودزاده ۱۹.۳۰۴
۲۵ میاندوآب مهدی عیسی‌زاده ۴۳.۰۱۶
۲۶ شاهین‌دژ و تکاب حسن همتی ۱۲.۵۶۶
۲۷ نقده و اشنویه علی زنجانی‌حسنلویی ۷۸.۶۷۳
۲۸ خوی و چایپاره عادل نجف‌زاده ۶۸.۴۹۸
۲۹ پیرانشهر و سردشت کمال حسین‌پور ۳۵.۶۹۷
۳۰ بوکان انور حبیب‌زاده‌بوکانی ۲۶.۹۶۵
۳۱ ماکو، چالدران، پلدشت و شوط محمد علیپور ۲۰.۱۳۰
* ۳. استان اردبیل

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۳۲ اردبیل، نمین، نیر و سرعین علی نیکزاد ۱۱۷.۶۱۲
۳۳ اردبیل، نمین، نیر و سرعین سید کاظم موسوی ۵۹.۵۱۶
۳۴ اردبیل، نمین، نیر و سرعین صدیف بدری ۵۳.۷۰۸
۳۵ مشکین‌شهر محمود عباس‌زاده ۳۲.۲۵۴
۳۶ پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز عباس جهانگیرزاده ۲۴.۷۷۲
۳۷ خلخال و کوثر سید غنی نظری‌خانقاه ۲۲.۴۸۹
۳۸ گرمی ولی اسماعیلی ۲۴.۱۶۹
* ۴. استان اصفهان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۳۹ اصفهان امیرحسین بانکی‌پورفرد ۲۴۵.۶۲۹
۴۰ اصفهان عباس مقتدایی‌خوارسگانی ۲۲۸.۰۳۸
۴۱ اصفهان مهدی طغیانی ۱۸۸.۰۰۳
۴۲ اصفهان زهرا شیخی‌مبارکه ۱۷۲.۸۵۰
۴۳ اصفهان حسین میرزایی ۱۶۳.۳۷۰
۴۴ نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی ۵۷.۷۰۰
۴۵ فریدن، چادگان، فریدونشهر، بویین و میاندشت حسین محمد صالحی‌دارانی ۲۶.۹۲۰
۴۶ مبارکه پروین صالحی‌مبارکه ۱۲.۰۷۵
۴۷ اردستان سید صادق طباطبایی‌نژاد ۱۳.۲۲۹
۴۸ شاهین‌شهر، میمه و برخوار حسینعلی حاجی‌دلیگانی ۶۳.۷۷۰
۴۹ شهرضا و دهاقان سمیه محمودی ۲۰.۵۴۲
۵۰ خمینی‌شهر محمدتقی نقدعلی ۳۶.۰۵۵
۵۱ نایین، خور و بیابانک الهام آزاد ۸.۵۷۰
۵۲ سمیرم
رحیم کریمی (۵.۹۵۹) و اصغر سلیمی (۵.۹۰۸)

مرحله دوم
۵۳ نطنز و بخش قمصر رحمت‌الله فیروزی‌پوربادی ۱۱.۲۵۱
۵۴ لنجان علی یوسف‌پور (۹.۵۵۸) و حسین رجایی‌ریزی(۸.۶۴۶) مرحله دوم
۵۵ کاشان و آران بیدگل سید جواد ساداتی‌نژاد ۸۸.۹۴۶
۵۶ فلاورجان سید ناصر موسوی‌لارگانی ۲۶.۹۰۲
۵۷ گلپایگیان و خوانسار مسعود خاتمی ۲۱.۴۷۱
* ۵. استان البرز

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۵۸ کرج، اشتهارد و فردیس مهدی عسگری ۸۷.۸۰۸
۵۹ کرج، اشتهارد و فردیس فاطمه آجرلو (۶۱.۰۵۷) و علیرضا عباسی (۵۲.۷۲۶) مرحله دوم
۶۰ ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان علی حدادی ۴۳.۲۳۳
* ۶. استان ایلام

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۱ ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران علی‌اکبر بسطامی ۴۲.۲۹۶
۶۲ ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران سارا فلاحی ۳۶.۹۰۹
۶۳ دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره
بهزاد علیزاده (۱۸.۵۰۵) و صادق کرمی (۱۶.۳۷۲)

مرحله دوم
* ۷. استان بوشهر

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۴ کنگان، دیر، جم و عسلویه موسی احمدی ۳۸.۹۹۸
۶۵ دشتی و تنگستان غلامحسین کرمی ۲۹.۰۵۷
۶۶ بوشهر، گناوه و دیلم عبدالکریم جمیری بدون آمار
۶۷ دشتستان ابراهیم رضایی ۳۶.۵۸۱
* ۸. استان تهران

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
محمدباقر قالیباف

۱.۲۶۵.۲۸۷
۶۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
سید مصطفی آقامیرسلیم

۸۹۲.۳۱۸
۷۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مرتضی آقاتهرانی ۸۶۸.۰۲۵
۷۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس الیاس نادران ۸۶۱.۹۵۶
۷۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محسن دهنوی ۸۲۹.۲۹۲
۷۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محمود نبویان ۸۲۱.۲۰۳
۷۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
سید احسان خاندوزی

۸۰۱.۶۹۶
۷۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
اقبال شاکری

۷۹۵.۲۱۱
۷۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ابوالفضل عمویی ۷۹۲.۹۶۴
۷۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس بیژن نوباوه‌وطن ۷۹۲.۵۶۵
۷۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجتبی توانگر ۷۸۹.۹۱۳
۷۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
فاطمه رهبر

۷۸۷.۴۸۵
۸۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محسن پیرهادی ۷۸۵.۴۵۰
۸۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
روح‌الله ایزدی‌خواه

۷۸۴.۴۵۶
۸۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
احمد نادری

۷۸۳.۵۴۵
۸۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عبدالحسین روح‌الامینی ۷۷۹.۴۷۹
۸۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید نظام‌الدین موسوی ۷۷۸.۶۱۸
۸۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
زهره الهیان

۷۷۳.۲۶۳
۸۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مالک شریعتی‌نیاسر ۷۶۸.۱۳۹
۸۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
مهدی شریفیان

۷۶۰.۰۱۶
۸۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید رضا تقوی ۷۵۳.۳۰۷
۸۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
سمیه رفیعی

۷۴۲.۹۷۵
۹۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید علی یزدی‌خواه ۷۴۲.۳۹۴
۹۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علی خضریان ۷۴۰.۰۳۳
۹۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس رضا تقی‌پور انوری ۷۲۸.۲۳۸
۹۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس فاطمه قاسمپور ۷۲۶.۰۰۷
۹۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجتبی رضاخواه ۷۲۳.۷۲۹
۹۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
زهره لاجوردی

۷۱۴.۹۳۱
۹۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس غلامحسین رضوانی ۷۱۱.۶۰۸
۹۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عزت‌الله اکبری‌تالارپشتی ۶۴۲.۲۱۴
۹۸ دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد ۱۵.۸۵۶
۹۹ رباط‌کریم و بهارستان حسن نوروزی ۳۹.۴۲۹
۱۰۰ ورامین و پیشوا و قرچک حسین نوش‌آبادی ۴۴.۱۷۵
۱۰۱ شهریار، قدس و ملارد حسین حق‌وردی ۱۰۸.۶۸۱
۱۰۲ پاکدشت فرهاد بشیری ۳۷.۲۲۷
* ۹. استان چهارمحال‌وبختیاری

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۰۳ لردگان و خانمیرزا حسین بامیری ۳۱.۴۱۴
۱۰۴ شهرکرد، بن و سامان احمد راستینه‌هفشجانی ۳۵.۸۷۹
۱۰۵ بروجن امیرقلی جعفری‌بروجنی ۱۱.۸۶۳
۱۰۶ اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار قدرت‌الله حمزه‌شلمزاری ۳۹.۸۰۹
* ۱۰. استان خراسان‌جنوبی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۰۷ بیرجند، درمیان و خوسف حسین خسروی‌اسفزار ۷۲.۸۷۲
۱۰۸ فردوس، سرایان، طبس و بشرویه مجید نصیرایی ۳۷.۳۳۴
۱۰۹ نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی ۱۷.۳۴۱
۱۱۰ قائنات و زیرکوه سلمان اسحاقی ۲۱.۹۳۴
* ۱۱. استان خراسان‌شمالی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۱۱ بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان محمد پاک‌مهر ۶۶.۸۹۱
۱۱۲ بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان محمد وحیدی ۵۷.۵۷۶
۱۱۳ شیروان علی جدی ۲۸.۷۷۹
۱۱۴ اسفراین امان‌الله حسین‌پور ۱۹.۳۱۲
* ۱۲. استان خراسان‌رضوی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۱۵ مشهد و کلات نصرالله پژمان‌فر ۴۳۹.۹۴۰
۱۱۶ مشهد و کلات سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی ۳۹۷.۴۴۸
۱۱۷ مشهد و کلات جواد کریمی‌قدوسی ۳۹۴.۵۳۷
۱۱۸ مشهد و کلات محمد حسین حسین‌زاده‌بحرینی ۳۹۳.۱۳۷
۱۱۹ مشهد و کلات فاطمه رحمانی ۳۰۹.۵۱۲
۱۲۰ تربت‌جام، تایباد، باخزر و صالح‌آباد جلیل رحیمی جهان‌آبادی ۹۸.۲۴۸
۱۲۱ کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد
جواد نیک‌بین

۲۹.۴۸۷
۱۲۲ تربت‌حیدریه، مه، ولات و زاوه محسن زنگنه ۵۶.۷۰۶
۱۲۳ چناران، بینالود و طرقبه شاندیز حسین عباس‌زاده ۲۳.۳۱۶
۱۲۴ گناباد و بجستان محمد صفایی‌دلویی ۲۳.۶۰۷
۱۲۵ سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن علی‌اصغر عنابستانی ۸۰.۰۲۸
۱۲۶ سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن بهروز محبی نجم‌آبادی ۶۷.۵۸۲
۱۲۷ نیشابور و فیروزه احسان ارکانی ۷۳.۸۱۸
۱۲۸ نیشابور و فیروزه هاجر چنارانی ۴۷.۸۳۹
۱۲۹ فریمان، سرخس، بخش‌های احمدآباد و رضویه سید احسان قاضی‌زاده‌هاشمی ۵۶.۴۵۴
۱۳۰ قوچان و فاروج علی آذری ۴۴.۰۳۳
۱۳۱ درگز حسن رزمیان‌مقدم ۹.۱۸۴
۱۳۲ خواف و رشتخوار اکبر احمدپور ۶۳.۹۹۴
* ۱۳. استان خوزستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۳۳ اهواز، باوی، حمیدیه و کارون سید کریم حسینی ۹۹.۱۰۶
۱۳۴ اهواز، باوی، حمیدیه و کارون مجتبی یوسفی ۶۵.۹۲۳
۱۳۵ اهواز، باوی، حمیدیه و کارون شبیب جویجری (۴۱.۲۳۷) و احمد سراج (۳۷.۹۳۴) مرحله دوم
۱۳۶ آبادان محمد مولوی ۳۵.۰۰۵
۱۳۷ آبادان مجتبی محفوظی ۲۱.۴۰۲
۱۳۸ آبادان جلیل مختار ۱۹.۸۴۲
۱۳۹ بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی حبیب آقاجری ۳۰.۴۳۰
۱۴۰ رامهرمز و رامشیر ابراهیم متینیان ۲۴.۵۱۹
۱۴۱ دزفول سید احمد آرایی ۹۹.۱۰۴
۱۴۲ شادگان مجید ناصری‌نژاد ۱۲.۰۵۵
۱۴۳ مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا علیرضا ورناصری‌قندعلی ۳۷.۴۱۱
۱۴۴ اندیمشک فریدون حسنوند ۲۳.۸۲۴
۱۴۵ ایذه و باغملک
عبدالله ایزدپناه

۳۳.۲۸۰
۱۴۶ شوشتر و گتوند سهراب گیلانی ۳۱.۸۵۳
۱۴۷ خرمشهر سید لفته احمدنژاد ۹.۶۳۸
۱۴۸ بهبهان و آغاجری محمد طلاآب‌زرگه ۱۸.۰۲۸
۱۴۹ دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی ۱۹.۵۸۹
۱۵۰ شوش محمد کعب‌عمیر ۲۳.۳۵۸
* ۱۴. استان زنجان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۵۱ زنجان و طارم مصطفی طاهری ۵۹.۶۰۳
۱۵۲ زنجان و طارم مهدی باقری و نبی‌الله محمدی مرحله دوم
۱۵۳ ابهر، خرمدره و سلطانیه حسین‌ شجاعی‌علی‌آبادی ۱۹.۴۵۴
۱۵۴ ماه‌نشان، ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق سید مرتضی خاتمی ۱۷.۷۶۳
۱۵۵ خدابنده سید البرز حسینی ۳۰.۸۵۲
* ۱۵. استان سمنان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۵۶ شاهرود، میامی و بسطام علی اصغر خانی ۳۴.۰۸۳
۱۵۷ سمنان، مهدی‌شهر و سرخه عباس گلرو ۳۲.۴۱۱
۱۵۸ دامغان علی‌اکبر علیزاده‌برمی ۱۱.۰۲۱
۱۵۹ گرمسار و آرادان اردشیر مطهری ۱۳.۱۳۰
* ۱۶. استان سیستان‌وبلوچستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۶۰ زاهدان حسینعلی شهریاری ۶۵.۰۴۲
۱۶۱ زاهدان فداحسین مالکی ۶۳.۲۷۷
۱۶۲ زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون محمد سرگزی ۷۶.۶۸۴
۱۶۳ زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون حبیب‌الله دهمرده ۶۴.۳۱۴
۱۶۴ چابهار، کنارک، قصرقند شهر و بخش مرکزی نیک‌شهر
معین‌الدین سعیدی

۹۰.۸۶۳
۱۶۵ خاش، میرجاوه و بخش‌های نصرت‌آباد و کورین اسماعیل حسین‌زهی ۴۳.۱۴۸
۱۶۶ ایرانشهر، دلگان، بمپور، سرباز، فنوج و بخشهای بنت، لاشار، اهوران و اشار عبدالناصر درخشان ۹۵.۸۹۶
۱۶۷ سراوان، سیب، سوران و زابلی ملک فاضلی ۴۳.۵۳۰
* ۱۷. استان فارس

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۶۸ شیراز و زرقان علیرضا پاک‌فطرت ۱۹۳.۷۹۰
۱۶۹ شیراز و زرقان روح‌الله نجابت ۱۲۲.۸۰۷
۱۷۰ شیراز و زرقان جعفر قادری ۱۱۶.۶۸۴
۱۷۱ شیراز و زرقان ابراهیم عزیزی ۱۱۴.۳۲۹
۱۷۲ داراب و زرین‌دشت محمدجواد عسگری ۵۰.۹۷۹
۱۷۳ سروستان، کوار و خرامه عبدالعلی رحیمی‌مظفری ۳۷.۷۷۱
۱۷۴ مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد جلال رشیدی‌کوچی ۳۲.۴۶۹
۱۷۵ لارستان، خنج، گراش و اوز حسین حسین‌زاده ۲۸.۳۹۹
۱۷۶ فسا حجت‌الله فیروزی ۳۲.۳۱۹
۱۷۷ جهرم و خفر محمدرضا رضایی‌کوچی ۳۹.۹۴۰
۱۷۸ آباده، بوانات، خرم‌بید و سرچهان رحیم زارع ۲۶.۳۰۶
۱۷۹ نی‌ریز، استهبان و بختگان فرهاد طهماسبی ۲۸.۸۴۷
۱۸۰ ممسنی و رستم مجید انصاری ۵۰.۰۰۸
۱۸۱ اقلید مسلم صالحی ۱۴.۵۸۰
۱۸۲ فیروزآباد، فراش‌بند، قیر و کارزین محمدمهدی فروردین ۲۹.۶۶۱
۱۸۳ کازرون و کوه‌چنار فریدون عباسی‌دوانی ۲۷.۹۱۹
۱۸۴ لامرد و مهر سید موسی موسوی ۳۷.۷۳۶
۱۸۵ سپیدان و بیضاء 
* ۱۸. استان قزوین

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۸۶ قزوین، آبیک و البرز فاطمه محمدبیگی ۱۰۸.۹۲۴
۱۸۷ قزوین، آبیک و البرز لطف‌الله سیاه‌کلی ۸۳.۵۵۵
۱۸۸ تاکستان رجب رحمانی ۲۶.۰۴۵
۱۸۹ بوئین‌زهرا و آوج روح‌الله عباسپور ۳۷.۵۸۹
* ۱۹. استان قم

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۰ قم احمد امیرآبادی‌فراهانی ۲۱۸.۳۱۵
۱۹۱ قم مجتبی ذوالنوری ۲۰۴.۷۵۸
۱۹۲ قم علیرضا زاکانی ۱۹۰.۴۲۲
* ۲۰. استان کردستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۳ سنندج و دیواندره سید مهدی فرشادان ۳۵.۷۱۶
۱۹۴ سنندج و دیواندره محسن فتحی ۳۲.۵۱۸
۱۹۵ بیجار حمدالله کریمی (۶.۸۴۷) و علیرضا زندیان (۵.۸۳۷) مرحله دوم
۱۹۶ سقز و بانه بهزاد رحیمی ۳۴.۴۳۹
۱۹۷ قروه و دهگلان پرویز اوسطی ۱۷.۱۹۶
۱۹۸ مریوان و سروآباد شیوا قاسمی‌پور ۸.۵۲۸
* ۲۱. استان کرمان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۹ کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی‌داورزنی ۱۳۰.۱۹۵
۲۰۰ کرمان و راور محمدمهدی زاهدی ۹۰.۷۱۴
۲۰۱ رفسنجان و انار حسین جلالی ۵۳.۷۸۸
۲۰۲ زرند و کوهبنان عفت شریعتی‌کوهبنانی ۴۴.۴۵۳
۲۰۳ کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب منصور شکراللهی ۱۰۵.۱۴۷
۲۰۴ سیرجان و بردسیر حسن پوربیگلری ۴۸.۸۶۴
۲۰۵ جیرفت و عنبرآباد ذبیح‌الله اعظمی‌ساردویی ۵۳.۲۰۲
۲۰۶ بم، ریگان، فهرج و نرماشیر موسی غضنفرآبادی ۷۹.۳۹۲
۲۰۷ شهر بابک مصطفی رضاحسینی‌قطب‌آبادی ۱۳.۳۵۰
۲۰۸ بافت، رابر و ارزوئیه صمدالله الله‌محمدی ۱۸.۰۰۲
* ۲۲. استان کرمانشاه

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۰۹ کرمانشاه عبدالرضا مصری ۹۵.۰۶۱
۲۱۰ کرمانشاه محمد رشیدی ۵۷.۱۷۰
۲۱۱ کرمانشاه سلطان محمدی‌بابازیدی (۴۰.۱۵۷) و ابراهیم عزیزی (۳۹.۴۹۵)  مرحله دوم
۲۱۲ کنگاور، صحنه و هرسین علی رضایی ۳۶.۰۶۶
۲۱۳ اسلام‌آباد غرب و دالاهو مجتبی بخشی‌پور (۱۴.۳۴۹) و نادر نادری (۱۳.۱۲۷) مرحله دوم
۲۱۴ قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب شهریار حیدری ۲۷.۸۰۱
۲۱۵ سنقر سید جواد حسینی‌کیا ۱۰.۹۳۵
۲۱۶ پاوه، جوانرود، ثلاث‌باباجانی و روانسر آرش زره‌تن‌لهونی ۳۰.۶۱۶
*‌ ۲۳. استان کهگیلویه‌وبویراحمد

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۱۷ کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده سید محمد موحد ۷۵.۸۵۱
۲۱۸ گچساران و باشت غلامرضا تاجگردون ۳۸.۳۵۲
۲۱۹ بویراحمد و دنا مهدی روشنفکر ۶۶.۵۹۹
* ۲۴. استان گلستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۲۰ گرگان و آق‌قلا رمضانعلی سنگدوینی ۵۳.۱۰۰
۲۲۱ گرگان و آق‌قلا غلامرضا منتظری ۴۰.۸۹۳
۲۲۲ مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه رضا آریان‌پور ۴۲.۹۴۷
۲۲۳ رامیان و آزادشهر
غلامعلی کوهساری

۳۸.۶۱۵
۲۲۴ گنبد کاووس امامقلیچ شادمهر ۳۱.۸۲۶
۲۲۵ علی‌آباد
رحمت‌الله نوروزی

۳۵.۹۰۷
۲۲۶ کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان عبدالجلال ایری (۲۱.۲۰۶) و رجب محمدآبادی (۱۴.۹۸۳) مرحله دوم
* ۲۵. استان گیلان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۲۷ رشت جبار کوچکی‌نژاد ۵۰.۶۸۵
۲۲۸ رشت سید علی آقازاده‌دافساری ۴۷.۰۵۷
۲۲۹ رشت محمدرضا احمدی ۳۳.۹۹۲
۲۳۰ لنگرود پرویز محمدنژاد قاضی‌محله ۲۲.۶۳۳
۲۳۱ رودبار مهرداد گودرزوندچگینی ۱۶.۱۹۹
۲۳۲ بندر انزلی احمد دنیامالی ۱۶.۷۳۵
۲۳۳ صومعه‌سرا کاظم دلخوش‌اباتری ۲۸.۱۷۶
۲۳۴ رودسر و املش محمد صفری‌ملک‌میان ۲۵.۴۷۴
۲۳۵ تالش، رضوان‌شهر و ماسال حسن محمدیاری ۳۰.۸۲۷
۲۳۶ فومن و شفت خلیل بهروزی‌فر ۴۷.۸۵۱
۲۳۷ آستانه اشرفیه محمدعلی رمضانی‌دستک ۱۳.۹۴۸
۲۳۸ لاهیجان و سیاهکل رسول فرخی‌میکال ۱۸.۶۲۰
۲۳۹ آستارا غلامرضا مرحبا ۱۴.۸۳۴
* ۲۶. استان لرستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۴۰ خرم‌آباد، چگنی و دوره مرتضی محمودوند ۴۳.۸۳۴
۲۴۱ خرم‌آباد، چگنی و دوره مهرداد ویس‌کرمی ۳۸.۰۷۷
۲۴۲ بروجرد عباس گودرزی ۴۹.۱۷۰
۲۴۳ بروجرد فاطمه مقصودی ۱۷.۸۹۱
۲۴۴ الیگودرز محمد خدابخشی ۲۹.۳۸۱
۲۴۵ دلفان و سلسله یحیی ابراهیمی ۲۹.۴۴۶
۲۴۶ دورود و ازنا حسین گودرزی ۲۸.۴۳۰
۲۴۷ پلدختر سید حمیدرضا کاظمی ۲۵.۳۸۹
۲۴۸ کوهدشت و رومشگان محمدرضا مبلغی ۶۲.۰۵۵
* ۲۷. استان مازندران

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۴۹ ساری و میان‌دورود منصور علی زارعی‌کیاپی ۶۶.۲۲۵
۲۵۰ ساری و میان‌دورود علی بابایی‌کارنامی ۴۲.۰۲۶
۲۵۱ قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوه‌شمالی کیوان مرادیان‌کوچکسرایی ۶۱.۹۸۰
۲۵۲ قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوه‌شمالی کمال علی‌پورخنکداری ۵۷.۸۲۳
۲۵۳ نوشهر، چالوس و کلاردشت محمدعلی محسنی‌بندپی ۲۴.۰۹۲
۲۵۴ نور و محمودآباد ولی‌الله فرزانه ۳۵.۳۴۷
۲۵۵ بهشهر، نکا و گلوگاه غلامرضا شریعتی‌اندراتی ۵۷.۹۴۵
۲۵۶ بابل علی کریمی فیروزجایی ۵۳.۵۶۹
۲۵۷ بابل مهدی سعادتی بیشه‌سرس ۵۰.۷۲۳
۲۵۸ بابلسر و فریدونکنار علی‌اصغر باقرزاده ۳۰.۴۳۰
۲۵۹ آمل رضا حاجی‌پور ۵۷.۹۵۱
۲۶۰ تنکابن، رامسر و عباس‌آباد سید شمس‌الدین وهابی ۴۴.۹۷۳
* ۲۸. استان مرکزی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۶۱ اراک، کمیجان و خنداب علی‌اکبر کریمی ۷۶.۳۸۷
۲۶۲ اراک، کمیجان و خنداب محمدحسن اصغری ۵۴.۹۷۹
۲۶۳ خمین
علیرضا نظری

۱۵.۱۵۷
۲۶۴ محلات و دلیجان علیرضا سلیمی ۱۰.۴۷۱
۲۶۵ تفرش، آشتیان و فراهان سینا کمال‌خانی ۱۳.۷۵۲
۲۶۶ شازند
محمود احمدی‌بیغش

۲۴.۴۵۲
۲۶۷ ساوه و زرندیه محمد سبزی ۲۷.۵۴۴
* ۲۹. استان هرمزگان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۶۸ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر احمد مرادی ۱۶۷.۰۸۴
۲۶۹ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر محمد آشوری‌تازیانی ۹۳.۸۴۲
۲۷۰ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر منصور آرایی ۸۷.۸۷۰
۲۷۱ بندر لنگه، بستک و پارسیان احمد جباری ۳۰.۷۰۲
۲۷۲ میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد حسین رئیسی ۱۰۳.۴۷۰
* ۳۰. استان همدان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۷۳ همدان و فامنین حمیدرضا حاجی‌بابایی ۹۵.۷۲۷
۲۷۴ همدان و فامنین احمدحسین فلاحی ۴۸.۲۴۶
۲۷۵ ملایر
احد آزادی‌خواه

۳۶.۴۷۸
۲۷۶ ملایر هادی بیگی‌نژاد ۲۲.۰۶۲
۲۷۷ بهار و کبودرآهنگ عیسی جعفری ۳۶.۸۸۴
۲۷۸ رزن و درگزین حسن لطفی ۱۹.۸۶۵
۲۷۹ نهاوند علیرضا شهبازی ۱۸.۵۷۸
۲۸۰ اسدآباد
کیومرث سرمدی‌واله

۲۶.۱۱۱
۲۸۱ تویسرکان محمدمهدی مفتح ۱۶.۲۵۸
* ۳۱. استان یزد

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۸۲ یزد، اشکذر و بخش ندوشن و دهستان سورک  محمدصالح جوکار ۱۰۵.۵۴۹
۲۸۳ اردکان محمدرضا دشتی‌اردکانی ۱۸.۸۴۸
۲۸۴ مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد محمدرضا صباغیان‌بافقی ۲۶.۸۶۵
۲۸۵ تفت و میبد سیدجلیل میرمحمدی‌میبدی ۲۰.۲۸۶
* ۳۲. اقلیت‌های مذهبی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۸۶ زرتشتیان اسفندیار اختیاری کسنویه‌یزد ۳.۴۸۶
۲۸۷ کلیمیان همایون سامه‌یح نجف‌آبادی ۱.۲۶۱
۲۸۸ مسیحیان ارمنی جنوب ایران روبرت بگلریان ۱.۱۵۸
۲۸۹ مسیحیان ارمنی شمال ایران 
۲۹۰ مسیحیان آشوری و کلدانی شارلی انویه‌تکیه ۱.۰۷۱
این جداول بر اساس اعلام‌ تدریجی نتایج توسط ستاد انتخابات کشور تا ساعت ۱۶:۰۵ یک‌شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ بروزرسانی شده و نتایج مندرج در آن قطعی و نهایی است.

---

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

این خبر تکمیل می‌شود./ایسنا

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.