اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
نتایج شمارش آرا

آرای قطعی انتخابات به روایت سخنگوی وزارت کشور / پایان شمارش آرا

آرای قطعی انتخابات به روایت سخنگوی وزارت کشور / پایان شمارش آرا

نتایج شمارش آراء در ۱۸حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج شمارش آراء در ۱۸ حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به شرح ذیل اعلام کرد:

بیشتر بخوانید :  آرای قطعی انتخابات به روایت سخنگوی وزارت کشور / پایان شمارش آرا

نتیجه انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان قم

آیت الله محمد یزدی در حوزه انتخابیه استان قم با کسب ۲۴۹ هزار رای منتخب مردم این استان در نخستین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری شد.

  آیت‌الله یزدی منتخب قم در خبرگان رهبری شد

نتیجه شمارش آراء انتخابات اولین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان قم اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید اسماعیل موسوی دبیر  ستاد انتخابات کشور ، نتیجه انتخابات اولین میان دوره ای پنجمین دوره  مجلس خبرگان رهبری در استان قم را به شرح ذیل اعلام کرد:

مجلس خبرگان رهبری

قم محمد یزدی ۲۹۱.۱۳۰ رای صحیح ۲۴۹.۱۳۰۱ آذربایجان غربی بوکان ۴۸,۳۵۰ انور حبیب زاده بوکانی ۲۶,۹۶۵

---
نتیجه انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان فارس
نتیجه شمارش آراء انتخابات اولین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان فارس اعلام شد.

استان فارس ۱۲۳۴۴۸۶      رای صحیح لطف اله دژکام ۹۱۹۶۸۸ رای

 

---

نتیجه شمارش آرا خبرگان رهبری در استان خراسان شمالی 

 
موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد:
نتیجه انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان خراسان شمالی
نتیجه شمارش آراء انتخابات اولین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان خراسان شمالی اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید اسماعیل موسوی دبیر  ستاد انتخابات کشور، نتیجه انتخابات اولین میان دوره ای پنجمین دوره  مجلس خبرگان رهبری در استان خراسان شمالی را به شرح ذیل اعلام کرد:


مجلس خبرگان رهبری
خراسان شمالی غلامرضا فیاضی ۳۲۲.۷۱۷ رای صحیح ۱۸۶.۶۸۹

---
 
۱ آذربایجان غربی بوکان ۴۸,۳۵۰ انور حبیب زاده بوکانی ۲۶,۹۶۵

۲ آذربایجان غربی سلماس ۷۴,۰۶۳ یعقوب رضا زاده ۲۴,۷۶۷
۳ اردبیل پارس آبادوبیله سوار ۱۰۸,۴۰۶ عباس جهانگیر زاده ۲۴,۷۷۲
۴ اردبیل گرمی ۴۱,۹۹۰ ولی اسماعیلی ۲۴,۱۶۹
۵ اصفهان شهرضا و دهاقان ۵۷,۹۹۱ سمیه محمودی ۲۰,۵۴۲
۶ چهارمحال و بختیاری بروجن ۴۹,۴۵۱ امیرقلی جعفری بروجنی ۱۱,۸۶۳
۷ خراسان جنوبی بیرجند و درمیان و خوسف ۱۴۴,۸۵۰ حسین خسروی اسفزار ۷۲,۸۷۲
۸ خراسان رضوی درگز ۳۲,۸۷۰ حسن رزمیان مقدم ۹,۱۸۴
۹ خراسان رضوی گناباد و بجستان ۵۰,۸۱۰ محمد صفایی دلوئی ۲۳,۶۰۷
۱۰ خوزستان شوش ۹۲,۳۴۳ محمد کعب عمیر ۲۳,۳۵۸
۱۱ زنجان ماه نشان وایجرود ۴۱,۱۹۱ سیدمرتضی خاتمی ۱۷,۷۶۳
۱۲ سمنان دامغان ۳۷,۰۳۰ علی اکبر علیزاده برمی ۱۱,۰۲۱
۱۳ فارس اقلید ۴۳,۳۹۱ مسلم صالحی ۱۴,۵۸۰
۱۴ کردستان قروه ودهگلان ۶۷,۰۵۹ پرویز اوسطی ۱۷,۱۹۶
۱۵ گیلان بندرانزلی ۳۴,۱۲۱ احمد دنیا مالی ۱۶,۷۳۵
۱۶ مرکزی شازند ۵۰,۹۸۴ محمود احمدی بیغش ۲۴,۴۵۲
۱۷ یزد اردکان ۲۷,۶۴۲ محمد رضا دشتی اردکانی ۱۵,۸۴۸
۱۸ یزد تفت و میبد ۵۲,۵۷۵ سیدجلیل میرمحمد میبدی ۲۰,۲۸۶

---

در ۲۳ حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به شرح ذیل اعلام کرد:

استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی نام پدر تعداد رای صحیح تعداد رای
  آذربایجان­شرقی کلیبر، خداآفرین و هوراند آقای حسین حاتمی حمداله ۵۷۵۸۵ ۱۷۶۲۵
  آذربایجان غربی مهاباد آقای جلال محمودزاده علی ۵۰۰۵۴ ۱۹۳۰۴
  اردبیل مشکین شهر آقای محمود عباس زاده الماس ۷۰۹۷۳ ۳۲۲۵۴
  اصفهان نایین، خور و بیابانک خانم الهام آزاد حسن ۲۶۳۱۹ ۸۵۷۰
  اصفهان کاشان و آران بیدگل آقای سیدجواد ساداتی نژاد حسن ۱۱۹۹۲۸ ۸۸۹۴۶
  اصفهان خمینی شهر آقای محمدتقی نقدعلی عبدالکریم ۶۹۵۱۸ ۳۶۰۵۵
  اصفهان اردستان آقای سیدصادق طباطبائی نژاد سیدیوسف ۲۶۶۲۸ ۱۳۲۲۹
  بوشهر دشتستان آقای ابراهیم رضائی حسین ۸۵۲۶۷ ۳۶۵۸۱
  خراسان جنوبی قائنات و زیرکوه آقای سلمان اسحاقی اسحق ۷۲۲۸۲ ۲۱۹۳۴
  خراسان جنوبی نِهبندان و سربیشه آقای مصطفی نخعی جانمیرزا ۵۱۰۵۸ ۱۷۳۴۱
  خراسان جنوبی فردوس، سرایان، طبس و بشرویه آقای مجید نصیرائی ابراهیم ۸۴۷۰۴ ۳۷۳۳۴
  خوزستان شادگان آقای مجید ناصری نژاد عید ۴۳۰۲۸ ۱۲۵۵۵
  سمنان گرمسار و آرادان آقای اردشیر مطهری رحمن ۲۹۴۶۳ ۱۳۱۳۰
  سمنان سمنان، مهدی شهر و سرخه آقای عباس گلرو حسینعلی ۶۲۱۹۳ ۳۲۴۱۱
  مازندران آمل آقای رضا حاجی پور علی محمد ۱۱۱۱۱۹ ۵۷۹۵۱
  مرکزی محلات و دلیجان آقای علیرضا سلیمی علی اصغر ۲۷۷۵۳ ۱۰۴۷۱
  همدان تویسرکان آقای محمدمهدی مفتح محمد ۳۷۰۴۳ ۱۶۲۵۸
  همدان رزن و درگزین آقای حسن لطفی حسین ۵۶۸۹۴ ۱۹۸۶۵
  همدان اسدآباد آقای کیومرث سرمدی واله صفرعلی ۴۷۵۲۰ ۲۶۱۱۱
  کرمان سیرجان و بردسیر آقای شهباز حسن پوربیگلری مختار ۱۱۱۴۴۴ ۴۸۸۶۴
  کرمان شهر بابک آقای مصطفی رضاحسینی قطب آبادی غلامعباس ۴۰۵۸۸ ۱۳۳۵۰
  کرمان زرند و کوهبنان خانم عفت شریعتی کوهبنانی محمد حسن ۶۶۵۰۲ ۴۴۴۵۳
  کرمان رفسنجان و انار آقای حسین جلالی مهدی ۱۰۶۶۰۶ ۵۳۷۸۸

---

بخش چهارم نتایج شمارش آرا انتخابات / ساعت 12:20

نتایج انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی در برخی از حوزه ها 

نتایج شمارش آراء در ۱۶ حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج شمارش آراء در  ۱۶ حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به شرح ذیل اعلام کرد:
استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی نام پدر تعداد رای منتخب وضعیت داوطلب مجموع  آرای صحیح
  آذربایجان شرقی شبستر آقای جعفر راستی عبدالمحمد ۱۲۵۹۶ انتخاب ۴۹۱۰۴
  آذربایجان شرقی میانه آقای علی شامی حکمعلی ۱۱۷۰۳ نامزد مرحله دوم ۶۶۰۲۵
  آذربایجان شرقی آقای بهنام صفائی محرم ۱۱۰۳۴ نامزد مرحله دوم ۶۶۰۲۵
  آذربایجان شرقی آقای مهدی اسماعیلی محمود ۱۶۸۶۶ انتخاب ۶۶۰۲۵
  آذربایجان غربی ماکو، چالدران، پلدشت و شوط آقای محمد علی پور قربانعلی ۲۰۱۳۰ انتخاب ۹۷۶۸۹
  آذربایجان غربی میاندواب آقای مهدی عیسی زاده احمدعلی ۴۳۰۱۶ انتخاب ۹۶۸۹۵
  اصفهان لنجان آقای حسین رجائی ریزی محمدمهدی ۸۶۴۶ نامزد مرحله دوم ۵۶۲۶۱
  اصفهان آقای علی یوسف پور سلطانعلی ۹۵۵۸ نامزد مرحله دوم ۵۶۲۶۱
  البرز ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان آقای علی حدادی ذوالفقار ۴۳۲۳۳ انتخاب ۹۷۳۰۷
  بوشهر دشتی و تنگستان آقای غلامحسین کرمی جعفر ۲۹۰۵۷ انتخاب ۶۸۴۵۷
  خوزستان خرمشهر آقای سیدلفته احمدنژاد سید علی ۹۶۳۸ انتخاب ۴۳۵۲۲
  زنجان خدابنده آقای سیدالبرز حسینی سید رضا ۳۰۸۵۲ انتخاب ۸۱۸۶۶
  مازندران بابلسر و فریدونکنار آقای علی اصغر باقرزاده محمدحسین ۳۰۴۳۰ انتخاب ۵۹۱۶۰
  مازندران تنکابن، رامسر و عباس‌آباد آقای سیدشمس الدین حسینی سید تقی ۴۴۹۷۳ انتخاب ۸۱۸۴۰
  مرکزی تفرش، آشتیان و فراهان آقای سینا کمال خانی خسرو ۱۳۷۵۲ انتخاب ۳۶۶۰۲
  کرمان کهنوج، منوجان، رودبارجنوب، قلعه گنج و فاریاب آقای منصور شکرالهی حسین ۱۰۵۱۴۷ انتخاب ۱۵۸۰۵۸
  گیلان آستارا آقای غلامرضا مرحباء یوسف ۱۴۸۳۴ انتخاب ۴۱۰۱۸
  گیلان رودبار آقای مهرداد گودرزوندچگینی خسرو ۱۶۱۹۹ انتخاب ۵۱۹۰۵
  گیلان رودسر و املش آقای محمد صفری ملک میان عبداله ۲۵۴۷۴ 
 
---
 
بخش پنجم نتایج شمارش آرا انتخابات / تا ساعت 13:35
نتایج شمارش آراء در ۱۵ حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج شمارش آراء در ۱۵ حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به شرح ذیل اعلام کرد:


ردیف نام حوزه انتخابیه تعدادنمایندگان آراء صحیح نام و نام خانوادگی منتخب میزان آراء منتخب نتیجه انتخابات
۱ سمیرم ۱ ۳۰,۲۹۹ رحیم کریمی ۵,۹۵۹ مرحله دوم
اصغر سلیمی ۵,۹۰۸
۲ گلپایگان وخوانسار ۱ ۳۹,۴۰۶ سیدمسعود خاتمی ۲۱,۴۷۱ پایان
۳ ایلام وایوان وچرداول و مهران و ملکشاهی وسیروان ۲ ۱۷۲,۳۲۰ علی اکبر بسطامی ۴۲,۲۹۶ پایان
سارا فلاحی ۳۶,۹۰۹ پایان
۴ کنگان ودیر وجم و عسلویه ۱ ۹۰,۳۴۴ موسی احمدی ۳۸,۹۹۸ پایان
۵ تربت حیدریه و مه ولات و زاوه ۱ ۱۳۱,۶۲۷ محسن زنگنه ۵۶,۷۰۶ پایان
۶ خواف و رشتخوار ۱ ۱۰۱,۶۹۳ اکبر احمد پور ۶۳,۹۹۴ پایان
۷ کاشمرو خلیل آباد وبردسکن ۱ ۱۲۶,۶۹۶ جواد نیک بین ۲۹,۴۸۷ پایان
۸ اسفراین ۱ ۶۰,۹۷۸ امان اله حسین پور ۱۹,۳۱۲ پایان
۹ رامهرمز و رامشیر ۱ ۶۶,۳۱۹ ابراهیم متینیان ۲۴,۵۱۹ پایان
۱۰ شاهرود و میامی وبسطام ۱ ۹۳,۲۶۴ علی اصغر خانی ۳۴,۰۸۳ پایان
۱۱ نی ریز و استهبان ۱ ۸۰,۱۴۰ فرهاد طهماسبی ۲۸,۸۴۷ پایان
۱۲ جهرم ۱ ۷۹,۷۹۷ محمدرضا رضایی کوچی ۳۹,۹۴۰ پایان
۱۳ بوئین زهرا و آوج ۱ ۷۴,۶۳۱ روح الله عباس پور ۳۷,۵۸۹ پایان
۱۴
  کرمان و راور ۲ ۲۲۵,۴۶۰ محمدرضا پور ابراهیمی داورزنی ۱۳۰,۱۹۵ پایان
محمد مهدی زاهدی ۹۰,۷۱۴
۱۵ بافت  و رابر و ارزوئیه ۱ ۵۸,۷۴۸ صمداله محمدی ۱۸,۰۰۲ پایان

---

نتیجه شمارش آرا در 12 حوزه انتخابیه

نتایج شمارش آراء در ۱۲حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام شد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج شمارش آراء در ۱۲ حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به شرح ذیل اعلام کرد:

ردیف استان نام حوزه انتخابیه آراء صحیح نام و نام خانوادگی منتخب میزان آراء منتخب نتیجه انتخابات


۱ آذربایجان شرقی اهر وهریس ۷۲,۹۹۹ احمد محرم زاده یخفروزان ۲۹,۸۲۶ پایان
۲ اصفهان مبارکه ۳۹,۱۹۶ پروین صالحی مبارکه ۱۲,۰۷۵ پایان
۳ ایلام دهلران ودره شهروآبدانان و بدره ۹۴,۰۹۰ بهزاد علیزاده ۱۸,۵۰۵ مرحله دوم

صادق کرمی ۱۶۳۷۲
۴ چهارمحال و بختیاری شهرکرد و بن و سامان ۸۹,۶۰۰ احود راستینه هفشجانی ۳۵,۸۷۹ پایان
۵ خوزستان ایذه و باغ ملک ۱۲۴,۶۹۳ عبدالله ایزد پناه ۳۳,۲۸۰ پایان
۶ خوزستان دشت آزادگان و هویزه ۷۶,۲۴۷ قاسم ساعدی ۱۹,۵۸۹ پایان
۷ زنجان ابهر و خرمدره وسلطانیه ۸۴,۸۲۶ حسن شجاعی علی ابادی ۱۹,۴۵۴ پایان
۸ سیستان و بلوچستان سراوان وسیب و سوران ومهرستان ۱۱۹,۱۰۷ ملک فاضلی ۴۳,۵۳۰ پایان
۹ فارس لارستان و خنج و گراش ۸۷,۹۳۰ حسین حسین زاده ۲۸,۳۹۹ پایان
۱۰ گلستان رامیان و آزادشهر ۸۳,۰۷۶ غلامعلی کوهساری ۳۸,۶۱۵ پایان
۱۱ گلستان علی آباد ۶۱,۵۹۱ رحمت اله نوروزی ۳۵,۹۰۷ پایان
۱۲ مرکزی خمین ۳۵,۴۳۷ علیرضا نظری ۱۵,۱۵۷ پایان

 

---

نتایج شمارش آرا تا ساعت 16:20

نتایج شمارش آراء در ۱۵ حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام شد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج شمارش آراء در ۱۵ حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به شرح ذیل اعلام کرد:

ردیف نام حوزه انتخابیه تعدادنمایندگان آراء صحیح نام و نام خانوادگی منتخب میزان آراء منتخب نتیجه انتخابات
۱ سنقر ۱ ۴۳,۷۷۷ سید جواد حسینی کیا ۱۰,۹۳۵ پایان
۲ آستانه اشرفیه ۱ ۳۶,۷۶۳ محمد علی رمضانی دستک ۱۳,۹۴۸ پایان
۳ بهشهر و نکا و گلوگاه ۱ ۱۲۳,۹۷۵ غلامرضا شریعتی اندراتی ۵۷,۹۴۵ پایان
۴
  قائم شهر و سوادکوه وجویبار و سیمرغ وسواد کوه شمالی ۲ ۱۳۲,۸۶۲ کیوان مرادیان کوچکسرایی ۶۱,۹۸۰ پایان
کمال علی پور خنکداری ۵۷,۸۲۳
۵ نور و محمودآباد ۱ ۹۳,۷۷۹ ولی الله فرزانه ۳۵,۳۴۷ پایان
۶ نوشهر و چالوس و کلاردشت ۱ ۸۴,۷۱۶ محمد علی محسنی بند پی ۲۴,۰۹۲ پایان
۷ بندرلنگه و بستک وپارسیان ۱ ۸۲,۷۹۴ احمد جباری ۳۰,۷۰۲ پایان
۸ ملایر ۲ ۷۷,۴۰۰ احد آزادی خواه ۳۶,۴۷۸ پایان
هادی بیگی نژاد ۲۲,۰۶۲ پایان
۹  مهریز وبافق و ابرکوه وخاتم وبهاباد ۱ ۸۲,۳۴۵ محمدرضا صباغیان بافقی ۲۶,۸۶۵ پایان
۱۰ مراغه وعجب شیر ۱ ۱۱۳,۰۲۳ علی علیزاده ۴۴,۶۹۱ پایان
۱۱ ایرانشهرو سرباز و دلگان و  فنوج و بمپورو بخشهای لاشارو بنت ۱ ۲۲۲,۹۹۰ عبدالناصر درخشان ۹۵,۸۹۶ پایان
۱۲ چاه بهارو نیک شهر وکنارک و قصرقند ۱ ۱۹۶,۴۰۳ معین الدین سعیدی ۹۰,۸۶۳ پایان
۱۳ طوالش و رضوانشهرو ماسال ۱ ۱۲۶,۷۹۴ حسن محمدیاری ۳۰,۸۲۷ پایان
۱۴ لاهیجان و سیاهکل ۱ ۶۰,۶۴۲ رسول فرخی میکال ۱۸,۶۲۰ پایان
۱۵ نهاوند ۱ ۷۳,۴۰۴ علیرضا شهبازی ۱۸,۵۷۸ پایان

---
سخنگوی ستاد انتخابات کشور تازه ترین نتایج شمارش آراء را اعلام کرد/تاکنون نتایج ۱۴۵حوزه اعلام شده است
با اعلام نتایج شمارش آراء۴۶حوزه انتخابیه از سوی دبیر ستاد انتخابات کشور، در مجموع وضعیت منتخبین۱۴۵حوزه مشخص شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج شمارش آراء در۴۶ حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به شرح ذیل اعلام کرد:

بخش هفتم آرا شمارش شده ۴۶ حوزه انتخابیه / تا ساعت 18:30

از ۲۰۸ حوزه، نتایج ۱۴۵ حوزه انتخابیه اعلام شد.

ردیف نام حوزه انتخابیه تعدادنمایندگان آراء صحیح نام و نام خانوادگی منتخب میزان آراء منتخب نتیجه انتخابات

۱ بستان آباد ۱ ۴۶,۶۵۶ غلامرضا نوری قزلجه ۱۷,۱۲۷ پایان
۲ بناب ۱ ۵۳,۱۵۵ محمد باقری ۲۳,۵۴۴ پایان
۳ سراب ۱ ۶۱,۴۰۲ یوسف داودی ۲۰,۲۰۸ پایان
۴ مرندوجلفا ۱ ۱۲۰,۰۳۷ معصومه پاشایی بهرام ۴۰,۲۹۴ پایان
۵ ملکان ۱ ۶۰,۱۹۹ سید علی موسوی ۲۰,۱۴۰ پایان
۶ هشترودوچاراویماق ۱ ۳۹,۸۱۲ سیدحمزه امینی ۱۴,۲۷۷ پایان
۷ پیرانشهروسردشت ۱ ۶۶,۷۲۷ کمال حسین پور ۳۵,۶۹۷ پایان
۸ نقده واشنویه ۱ ۱۲۸,۷۳۱ علی زنجانی حسنلویی ۷۸,۶۷۳ پایان
۹ شاهین شهرومیمه و برخوار ۱ ۷۲,۲۸۳ حسینعلی حاجی دلیگانی ۶۳,۷۷۰ پایان
۱۰ فریدن وچادگان وفریدونشهرو بوئین ومیاندشت ۱ ۵۹,۲۵۸ حسین محمد صالحی دارانی ۲۶,۹۲۰ پایان
۱۱ فلاورجان ۱ ۶۴,۲۶۸ سید ناصر موسوی لارگانی ۲۶,۹۰۲ پایان
۱۲ نطنزو بخش قمصر ۱ ۲۹,۸۹۲ رحمت اله فیروزی پوربادی ۱۱,۲۵۱ پایان
۱۳ کرج و اشتهارد و فردیس ۲ ۳۳۶,۴۳۷ مهدی عسگری ۸۷,۸۰۸ پایان
فاطمه آجرلو ۶۱,۰۵۷ مرحله دوم
علیرضا عباسی ۵۲,۷۲۶ مرحله دوم
۱۴ دماوند و فیروزکوه ۱ ۴۴,۱۸۲ سید احمد رسولی نژاد ۱۵,۸۵۶ پایان
۱۵ اردل و فارسان و کوهرنگ ۱ ۱۰۴,۶۶۱ قدرت الله حمزه شلمزاری ۲۹,۸۰۹ پایان
۱۶ لردگان و خانمیرزا ۱ ۱۲۴,۳۳۸ حسین بامیری ۳۱,۴۱۴ پایان
۱۷ تربت جام وتایباد و باخرزو صالح آباد ۱ ۱۸۰,۲۶۶ جلیل رحیمی جهان آبادی ۹۸,۲۴۸ پایان
۱۸ سبزوار وجغتای و جوین وخوشاب و داورزن ۲ ۱۷۱,۳۰۰ علی اصغر عنابستانی ۸۰,۰۲۸ پایان
بهروز محبی نجم آبادی ۶۷,۵۸۲
۱۹ فریمان و سرخس وبخشهای احمدآباد ورضویه ۱ ۱۰۸,۴۶۰ سید احسان قاضی زاده هاشمی ۵۶,۴۵۴ پایان
۲۰ قوچان و فاروج ۱ ۹۵,۹۸۷ علی آذری ۴۴,۰۳۳ پایان
۲۱ شیروان ۱ ۶۵,۶۴۸ علی جدی ۲۸,۷۷۹ پایان
۲۲ آبادان ۳ ۶۴,۶۱۰ سید محمد مولوی ۳۵,۰۰۵ پایان
سید مجتبی محفوظی ۲۱,۴۰۲
جلیل مختار ۱۹,۸۴۲
۲۳ اندیمشک ۱ ۶۷,۴۹۲ فریدون حسنوند ۲۳,۸۲۴ پایان
۲۴ بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان و بخش جولکی ۱ ۹۸,۸۶۶ حبیب آقاجری ۳۰,۴۳۰
۲۵ زاهدان ۲ ۱۷۵,۰۶۲ حسینعلی شهریاری ۶۵,۰۴۲ پایان
فداحسین مالکی ۶۳,۲۷۷
۲۶ خاش و میرجاوه و بخشهای نصرت آباد  و کورین ۱ ۸۵,۱۸۵ اسماعیل حسین زهی ۴۳,۱۴۸ پایان
۲۷ زابل و زهک و هیرمند ونیمروز و هامون ۲ ۱۶۲,۱۵۸ محمد سرگزی ۷۶,۶۸۴ پایان
حبیب الله دهمرده ۶۴,۳۱۴
۲۸ آباده و بوانات و خرم بید ۱ ۷۳,۷۷۹ رحیم زارع ۲۶,۳۰۶ پایان
۲۹ سروستان و  کوار وخرامه ۱ ۶۹,۴۶۶ عبدالعلی رحیمی مظفری ۳۷,۷۷۱ پایان
۳۰ فیروزآباد و فراشبند ۱ ۹۲,۸۸۶ محمد مهدی فروردین ۲۹,۶۶۱ پایان
۳۱ ممسنی و رستم ۱ ۹۲,۴۴۵ مجید انصاری ۵۰,۰۰۸ پایان
۳۲ تاکستان ۱ ۶۴,۹۴۷ رجب رحمانی ۲۶,۰۴۵ پایان
۳۳ سنندج و دیواندره و کامیاران ۲ ۱۲۷,۸۳۸ سید مهدی فرشادان ۳۵,۷۱۶ پایان
محسن فتحی ۳۲,۵۱۸
۳۴ بم  و ریگان وفهرج و نرماشیر ۱ ۱۲۹,۱۲۷ موسی غضنفرابادی ۷۹,۳۹۲ پایان
۳۵ جیرفت و عنبر آباد ۱ ۱۳۱,۱۵۹ ذبیح الله اعظمی ساردویی ۵۳,۲۰۲ پایان
۳۶ اسلام آبادغرب و دالاهو ۱ ۸۳,۹۵۴ مجتبی بخشی پور ۱۴,۳۴۹ مرحله دوم
نادر نادری ۱۳,۱۲۷
۳۷ پاوه و جوانرود وثلاث باباجانی وروانسر ۱ ۶۷,۷۱۲ آرش زره تن لهونی ۳۰,۶۱۶ پایان
۳۸ گرگان  و آق قلا ۲ ۱۹۰,۰۲۳ رمضانعلی سنگدوینی ۵۳,۱۰۰ پایان
غلامرضا منتظری ۴۰,۸۹۳
۳۹ کردکوی و ترکمن و بندرگز و گمیشان ۱ ۱۱۴,۱۴۹ عبدالجلال ایری ۲۱,۲۰۶ مرحله دوم
رجب محمد آبادی ۱۴,۹۸۳
۴۰ گنبدکاووس ۱ ۱۴۶,۹۷۰ امانقلیچ شادمهر ۳۱,۸۲۶ پایان
۴۱ مینودشت و کلاله ومراوه تپه و گالیکش ۱ ۱۳۷,۵۵۱ رضا آریان پور ۴۲,۹۴۷ پایان
۴۲ رشت ۳ ۱۶۲,۵۶۲ جبار کوچکی نژاد ۵۰,۶۸۵ پایان
سید علی آقازاده دافساری ۴۷,۰۵۷
محمدرضا احمدی ۳۳,۹۹۲
۴۳ دلفان و سلسله ۱ ۱۰۹,۷۹۶ یحیی ابراهیمی ۲۹,۴۴۶ پایان
۴۴ ساوه و زرندیه ۱ ۸۱,۷۸۱ محمد سبزی ۲۷,۵۴۴ پایان
۴۵ میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد ۱ ۲۲۸,۰۲۶ حسین رئیسی ۱۰۳,۴۷۰ پایان
۴۶ مسیحیان ارمنی جنوب ۱ ۱۵۵۱ روبرت بگلریان ۱۱۵۸ پایان

---

بخش هشتم آرا شمارش شده تا ساعت 21

 
سخنگوی ستاد انتخابات کشور تازه ترین نتایج شمارش آراء را اعلام کرد

با اعلام نتایج شمارش آرای ۱۷حوزه انتخابیه دیگر از سوی دبیر ستاد انتخابات کشور، در مجموع وضعیت منتخبین ۱۶۲حوزه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج شمارش آراء در۱۷حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به شرح ذیل اعلام کرد:

ردیف نام حوزه انتخابیه تعدادنمایندگان آراء صحیح نام و نام خانوادگی منتخب میزان آراء منتخب نتیجه انتخابات
۱ ارومیه ۳ ۳۳۱,۴۱۳ سید سلمان ذاکر ۱۳۸,۴۳۶ پایان
روح الله حضرت پور طلاتپه ۸۶,۹۱۰
وحید جلال زاده ۸۰,۰۹۴
۲ خوی وچایپاره ۱ ۱۴۵,۱۹۰ عادل نجف زاده ۶۸,۴۹۸ پایان
۳ خلخال وکوثر ۱ ۴۷,۹۳۷ سید غنی نظری خانقاه ۲۲,۴۸۹ پایان
۴ پاکدشت ۱ ۶۸,۷۳۷ فرهاد بشیری ۳۷,۲۲۷ پایان
۵ چناران و بینالود ۱ ۸۵,۶۷۷ حسین عباس زاده ۲۳,۳۱۶ پایان
۶ دزفول ۱ ۲۱۶,۲۷۰ سید احمد آرایی ۹۹,۱۰۴ پایان
۷ شیراز ۴ ۳۲۰,۴۲۸ علیرضا پاک فطرت ۱۹۳,۷۹۰ پایان
روح اله نجابت ۱۲۲,۸۰۷
جعفر قادری ۱۱۶,۶۸۴
ابراهیم عزیزی ۱۱۴,۳۲۹
۸ قزوین و آبیک و البرز ۲ ۲۲۳,۴۳۶ فاطمه محمد بیگی ۱۰۸,۹۲۴ پایان
لطف اله سیاه کلی ۸۳,۵۵۵
۹ قصرشیرین و سرپل ذهاب و گیلانغرب ۱ ۸۲,۹۸۷ شهریار حیدری ۲۷,۸۰۱ پایان
۱۰ کهگیلویه و بهمئی و چرام و لنده ۱ ۱۲۷,۲۰۹ سید محمد موحد ۷۵,۸۵۱ پایان
۱۱ فومن و شفت ۱ ۸۰,۹۴۵ خلیل بهروزی فر ۴۷,۸۵۱ پایان
۱۲ لنگرود ۱ ۵۵,۰۵۸ پرویز محمدنژاد قاضی محله ۲۲,۶۳۳ پایان
۱۳ خرم آباد و چگنی ۲ ۱۸۶,۳۳۷ مرتضی محمودوند ۴۳,۸۳۴ پایان
مهرداد ویس کرمی ۳۸,۰۷۷
۱۴ بروجرد ۲ ۸۲,۱۳۸ عباس گودرزی ۴۹,۱۷۰ پایان
فاطمه مقصودی ۱۷,۸۹۱
۱۵ دورود و ازنا ۱ ۸۰,۹۱۰ حسین گودرزی ۲۸,۴۳۰ پایان
۱۶ ساری و میاندورود ۲ ۱۷۲,۳۴۲ منصورعلی  زارعی کیاپی ۶۶,۲۲۵ پایان
علی بابایی کارنامی ۴۲,۰۲۶
۱۷ بابل ۲ ۱۸۲,۱۶۳ علی کریمی فیروزجانی ۵۳,۵۶۹ پایان
مهدی سعادتی بیشه سرس ۵۰,۷۲۳
---
 

بخش نهم نتیجه شمارش آراء تا ساعت 9:30 روز 4 / 12/ 98

سخنگوی ستاد انتخابات کشور تازه ترین نتایج شمارش آراء را اعلام کرد/ تاکنون نتایج ۱۷۲حوزه انتخابیه اعلام شده استبا اعلام نتایج شمارش آرای ۱۰حوزه انتخابیه دیگر از سوی دبیر ستاد انتخابات کشور، در مجموع وضعیت منتخبین ۱۷۲حوزه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور،سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج شمارش آراء در۱۰حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به شرح ذیل اعلام کرد:

ردیف نام حوزه انتخابیه تعدادنمایندگان آراء صحیح نام و نام خانوادگی منتخب میزان آراء منتخب نتیجه انتخابات
۱ ورزقان ۱ ۴۱,۹۱۹ اله ویردی دهقان ۲۲,۸۲۴ پایان
۲ نجف آبادوتیران وکرون ۱ ۸۹,۱۷۴ ابوالفضل ابوترابی ۵۷,۷۰۰ پایان
۳ داراب و زرین دشت ۱ ۱۲۵,۰۵۸ محمدجواد عسگری ۵۰,۹۷۹ پایان
۴ فسا ۱ ۷۴,۶۷۲ حجت اله فیروزی ۳۲,۳۱۹ پایان
۵ کازرون ۱ ۹۹,۰۹۸ فریدون عباسی دوانی ۲۷,۹۱۹ پایان
۶ مرودشت وپاسارگاد و ارسنجان ۱ ۱۱۲,۱۹۲ جلال رشیدی کوچی ۳۲,۵۱۶
پایان
۷ پلدختر ۱ ۴۹,۳۰۴ سید حمید رضا کاظمی ۲۵,۶۸۹ پایان
۸ اراک و کمیجان وخنداب ۲ ۱۶۳,۶۲۸ علی اکبر کریمی ۷۶,۳۸۷ پایان
محمد حسن اصغری ۵۴,۹۷۹
۹ یزد و اشکذر وبخش ندوشن ۱ ۱۴۸,۳۹۳ محمدصالح جوکار ۱۰۵,۵۴۹ پایان
۱۰ زرتشتیان ۱ ۳,۴۸۶ اسفندیار اختیاری کسنویه یزد ۳,۴۸۶ پایان
---
 
سخنگوی ستاد انتخابات کشور تازه ترین نتایج شمارش آراء را اعلام کرد/تاکنون نتایج ۱۷۸حوزه انتخابیه اعلام شده است
با اعلام نتایج شمارش آرای ۶حوزه انتخابیه دیگر از سوی دبیر ستاد انتخابات کشور، در مجموع وضعیت منتخبین ۱۷۸حوزه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور،سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج شمارش آراء در۶حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به شرح ذیل اعلام کرد:

ردیف نام حوزه انتخابیه تعدادنمایندگان آراء صحیح نام و نام خانوادگی منتخب میزان آراء منتخب نتیجه انتخابات
۱ قم ۳ ۳۲۲,۷۲۹ احمد امیر آبادی فراهانی ۲۱۸,۳۱۵ پایان
مجتبی ذوالنوری ۲۰۴,۷۵۸
علی رضا زاکانی ۱۹۰,۴۲۲
۲ سقز و بانه ۱ ۸۳,۵۱۳ بهزاد رحیمی ۳۴,۴۳۹ پایان
۳ بویراحمد و دنا ۱ ۱۷۲,۹۰۷ مهدی روشنفکر ۶۶,۵۹۹ پایان
۴ الیگودرز ۱ ۵۹,۵۸۷ محمد خدابخشی ۲۹,۳۸۱ پایان
۵ بندرعباس و قشم وابوموسی وحاجی آباد و خمیر ۳ ۲۷۴,۶۶۲ احمد مرادی ۱۶۷,۰۸۴ پایان
محمد آشوری تازیانی ۹۳,۸۴۲
منصور آرامی ۸۷,۸۷۰
۶ کلیمیان ۱ ۱,۶۸۷ همایون سامه یح نجف آبادی ۱,۲۶۱ پایان

---

بخش یازدهم نتیجه شمارش آرا تا ساعت 10 صبح 4 اسفند

سخنگوی ستاد انتخابات کشور تازه ترین نتایج شمارش آراء را اعلام کرد/تاکنون نتایج ۱۸۹حوزه انتخابیه اعلام شده است
با اعلام نتایج شمارش آرای ۱۱حوزه انتخابیه دیگر از سوی دبیر ستاد انتخابات کشور، در مجموع وضعیت منتخبین ۱۸۹حوزه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور،سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج شمارش آراء در۱۱حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به شرح ذیل اعلام کرد:


ردیف نام حوزه انتخابیه تعدادنمایندگان آراء صحیح نام و نام خانوادگی منتخب میزان آراء منتخب نتیجه انتخابات
۱ اصفها ن ۵

۴۱۲,۳۳۳ امیرحسین بانکی پور فرد ۲۴۵,۶۲۹ پایان
عباس مقتدای خوراسگانی ۲۲۸,۰۳۸
مهدی طغیانی ۱۸۸,۰۰۳
زهرا شیخی مبارکه ۱۷۲,۸۵۰

حسین میرزایی ۱۶۳,۳۷۰
۲ رباط کریم  و بهارستان ۱ ۱۳۰,۰۵۷ حسن نوروزی ۳۹,۴۲۹ پایان
۳ شهریار و قدس و ملارد ۱ ۲۲۰,۷۰۲ حسین حق وردی ۱۰۸,۶۸۱ پایان
۴ ورامین، پیشوا و قرچک ۱ ۱۱۴,۴۴۷ حسین نوش آبادی ۴۴,۱۷۵ پایان
۵ مشهد و کلات ۵ ۷۴۳,۸۸۱ نصرالله پژمان فر ۴۳۹,۹۴۰ پایان
سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی ۳۹۷,۴۴۸


جواد کریمی قدوسی ۳۹۴,۵۳۷
محمدحسین حسین زاده بحرینی ۳۹۳۱۹۷
فاطمه رحمانی ۳۰۹,۵۱۲
۶ اهواز  و باوی و حمیدیه و کارون ۳ ۲۸۶,۹۸۰ سیدکریم حسینی ۹۹,۱۰۶ پایان
مجتبی یوسفی ۶۵,۹۲۳ پایان
شبیب جویجری ۴۱,۲۳۷ مرحله دوم
احمد سراج ۳۷,۹۳۴ مرحله دوم
۷ مریوان و سروآباد ۱ ۳۷,۷۵۱ شیوا قاسمی پور ۸,۵۲۸ پایان
۸ کرمانشاه

۳ ۲۳۲,۴۷۱ عبدالرضا مصری ۹۵,۰۶۱ پایان
محمد رشیدی ۵۷,۱۷۰ پایان
سلمان محمدی بابازیدی ۴۰,۱۵۷ مرحله دوم
ابراهیم عزیزی ۳۹,۴۹۵ مرحله دوم
۹ گچساران و باشت ۱ ۷۶,۵۳۷ غلامرضا تاجگردون ۳۸,۳۵۲ پایان
۱۰ کوهدشت و رومشکان ۱ ۱۱۲,۲۱۴ محمدرضا مبلغی ۶۲,۰۵۵ پایان
۱۱ همدان و فامنین ۲ ۱۹۰,۰۴۰ حمیدرضا حاجی بابایی ۹۵,۷۲۷ پایان
امیرحسین فلاحی ۴۸,۲۴۶

---

بخش دوازدهم شمارش آرا تا ساعت 11:30

سخنگوی ستاد انتخابات کشور تازه ترین نتایج شمارش آراء را اعلام کرد/تاکنون نتایج ۱۹۶حوزه انتخابیه اعلام شده است
 

با اعلام نتایج شمارش آرای ۷حوزه انتخابیه دیگر از سوی دبیر ستاد انتخابات کشور، در مجموع وضعیت منتخبین ۱۹۶حوزه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج شمارش آراء در۷حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به شرح ذیل اعلام کرد:

ردیف نام حوزه انتخابیه تعدادنمایندگان آراء صحیح نام و نام خانوادگی منتخب میزان آراء منتخب نتیجه انتخابات
۱ شاهین دژ و تکاب ۱ ۶۰,۴۰۲ حسن همتی ۱۲,۵۶۶ پایان
۲ نیشابور و فیروزه ۲ ۱۸۶,۵۱۹ احسان ارکانی ۷۳,۸۱۸ پایان
هاجر چنارانی ۴۷,۸۳۹ پایان
۳ بهبهان و آغاجاری ۱ ۶۳,۳۶۷ محمد طلا مظلومی آبزرگه ۱۸,۰۲۸ پایان
۴ شوشتر وگتوند ۱ ۹۶,۹۱۶ سهراب گیلانی ۳۱,۸۵۳ پایان
۵ مسجدسلیمان، لالی و هفتگل واندیکا ۱ ۹۶,۹۵۹ علیرضا ورناصری قندعلی ۳۷,۴۱۱ پایان
۶ لامرد ومهر ۱ ۷۶,۲۷۶ سیدموسی موسوی ۳۷,۷۳۶ پایان
۷ بهار و کبودراهنگ ۱ ۱۰۲,۵۷۰ عیسی جعفری ۳۶,۸۸۴ پایان

---

سیزدهمین بخش اعلام نتایج شمارش آرا تا ساعت 16 

تاکنون نتایج ۱۹۹حوزه انتخابیه اعلام شده است


با اعلام نتایج شمارش آرای ۳حوزه انتخابیه دیگر از سوی دبیر ستاد انتخابات کشور، در مجموع وضعیت منتخبین ۱۹۹حوزه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور،سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج شمارش آراء در۳حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به شرح ذیل اعلام کرد:

ردیف نام حوزه انتخابیه تعدادنمایندگان آراء صحیح نام و نام خانوادگی منتخب میزان آراء منتخب نتیجه انتخابات

۱ اردبیل ونمین  ونیر و سرعین ۳ ۲۰۲,۱۷۹ علی نیکزاد ثمرین ۱۱۷,۶۱۲ پایان
سید کاظم موسوی ۵۹,۵۱۶
صدیف بدری ۵۳,۷۰۸
۲ کنگاور و صحنه و هرسین ۱ ۱۰۸,۵۲۷ علی رضایی ۳۶,۰۶۶ پایان
۳ صومعه سرا ۱ ۵۳,۷۸۸ سیدکاظم دلخوش اباتری ۲۸,۱۷۶ پایان

---
 
از سوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور؛
نتایج شمارش آراء در ۲ حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج شمارش آراء در ۲ حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به شرح ذیل اعلام کرد:

ردیف نام حوزه انتخابیه آراء صحیح نام و نام خانوادگی منتخب میزان آراء منتخب نتیجه انتخابات
۱ اقلیت های دینی مسیحیان ارمنی شمال ایران ۵۲۷۵ آرا شاوردیان ۳۴۹۳ پایان
۲ کردستان بیجار ۳۷۲۸۴ حمدا... کریمی ۶۸۴۷ مرحله دوم
علیرضا زندیان ۵۸۳۷ مرحله دوم
---
 
 
به گزارش ایسنا، طبق اعلام سید اسماعیل موسوی سخنگو و دبیر ستاد انتخابات کشور نتایج شمارش آراء در ۴۱ حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا ساعت ۹:۳۰ صبح شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ اعلام شد.

بر اساس نتایج شمارش آرای حوزه انتخابیه بیجار استان کردستان، هیچ یک از کاندیداهای این حوزه انتخابیه موفق به کسب حد نصاب یک پنجم آرای صحیح نشدند و انتخابات در این حوزه به مرحله دوم کشیده شده است.

جداول زیر به تفکیک استان‌ها و حوزه‌های انتخابیه، نمایندگان منتخب مجلس یازدهم را نشان می‌دهد (این جداول بر اساس اعلام رسمی نتایج توسط وزارت کشور، تکمیل می‌شوند):

در این جداول حوزه‌های انتخابیه‌ای که انتخابات در آن‌ها به مرحله دوم کشیده شده است، آرا در کنار نام منتخب آمده است و در مواردی که کاندیدا حائز اکثریت آرا شده تنها به تعداد رای اشاره شده است.

*استان تهران

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمدباقر قالیباف بدون آمار
۶۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید مصطفی آقامیرسلیم بدون آمار
۷۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مرتضی آقاتهرانی بدون آمار
۷۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس الیاس نادران بدون آمار
۷۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محسن دهنوی بدون آمار
۷۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محمود نبویان بدون آمار
۷۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محسن پیرهادی بدون آمار
۷۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید احسان خاندوزی بدون آمار
۷۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ابوالفضل عمویی بدون آمار
۷۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس فاطمه رهبر بدون آمار
۷۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس اقبال شاکری بدون آمار
۷۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس بیژن نوباوه‌وطن بدون آمار
۸۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجتبی توانگر بدون آمار
۸۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس روح‌الله ایزدی‌خواه بدون آمار
۸۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس احمد نادری بدون آمار
۸۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید نظام‌الدین موسوی بدون آمار
۸۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عبدالحسین روح‌الامینی بدون آمار
۸۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره الهیان بدون آمار
۸۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مالک شریعتی بدون آمار
۸۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مهدی شریفیان بدون آمار
۸۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید رضا تقوی بدون آمار
۸۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سمیه رفیعی بدون آمار
۹۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید علی یزدی‌خواه بدون آمار
۹۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علی خضریان بدون آمار
۹۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس فاطمه قاسمپور بدون آمار
۹۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجتبی رضاخواه بدون آمار
۹۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس رضا تقی‌پور بدون آمار
۹۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس غلامحسین رضوانی بدون آمار
۹۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره لاجوردی بدون آمار
۹۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عزت‌الله اکبری‌تالارپشتی بدون آمار
۹۸ دماوند و فیروزکوه 
۹۹ رباط‌کریم و بهارستان 
۱۰۰ ورامین، پیشوا و قرچک 
۱۰۱ شهریار، قدس و ملارد 
۱۰۲ پاکدشت فرهاد بشیری 37227

---

نتایج تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس تا ساعت ۱۶:۱۵ شنبه ۳ اسفند است قطعی نیست.

* استان زنجان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء

۱۵۴ ماه‌نشان، ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق سید مرتضی خاتمی ۱۷.۷۶۳
۱۵۵ خدابنده سید البرز حسینی ۳۰.۸۵۲

*استان البرز

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۵۸ کرج، اشتهارد و فردیس 
۵۹ کرج، اشتهارد و فردیس 
۶۰ ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان علی حدادی ۴۳.۲۳۳

 

---

*استان ایلام

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۱ ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران علی‌اکبر بسطامی ۴۲.۲۹۶
۶۲ ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران سارا فلاحی ۳۶.۹۰۹
۶۳ دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره بهزاد علیزاده (۱۸.۵۰۵) و صادق کرمی (۱۶.۳۷۲) دور دوم

---

*استان بوشهر

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۴ کنگان، دیر، جم و عسلویه موسی احمدی ۳۸.۹۹۸
۶۵ دشتی و تنگستان غلامحسین کرمی ۲۹.۰۵۷
۶۶ بوشهر، گناوه و دیلم 
۶۷ دشتستان ابراهیم رضایی ۳۶.۵۸۱

---
*استان چهارمحال‌وبختیاری

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۰۳ لردگان و خانمیرزا 
۱۰۴ شهرکرد، بن و سامان احود راستینه‌هفشجانی ۳۵.۸۷۹
۱۰۵ بروجن امیرقلی جعفری‌بروجنی ۱۱.۸۶۳
۱۰۶ اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار  

 

---

*استان سمنان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۵۶ شاهرود، میامی و بسطام علی اصغر خانی ۳۴.۰۸۳
۱۵۷ سمنان، مهدی‌شهر و سرخه عباس گلرو ۳۲.۴۱۱
۱۵۸ دامغان علی‌اکبر علیزاده‌برمی ۱۱.۰۲۱
۱۵۹ گرمسار و آرادان اردشیر مطهری ۱۳.۱۳۰

---

*استان آذربایجان‌شرقی

کلیبر، خداآفرین و بخش هوراند حسین حاتمی ۱۷.۶۲۵

---
*استان آذربایجان‌غربی
 
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۰ ارومیه سید سلمان ذاکر ۱۳۸.۴۳۶
۲۱ ارومیه روح‌الله حضرت‌پورطلاتپه ۸۶.۹۱۰
۲۲ ارومیه وحید جلال‌زاده ۸۰.۰۹۴
۲۳ سلماس یعقوب رضازاده ۲۴.۷۶۷
۲۴ مهاباد جلال محمودزاده ۱۹.۳۰۴
۲۵ میاندوآب مهدی عیسی‌زاده ۴۳.۰۱۶
۲۶ شاهین‌دژ و تکاب 
۲۷ نقده و اشنویه علی زنجانی‌حسنلویی ۷۸.۶۷۳
۲۸ خوی و چایپاره عادل نجف‌زاده ۶۸.۴۹۸
۲۹ پیرانشهر و سردشت کمال حسین‌پور ۳۵.۶۹۷
۳۰ بوکان انور حبیب‌زاده‌بوکانی ۲۶.۹۶۵
۳۱ ماکو، چالدران، پلدشت و شوط محمد علیپور ۲۰.۱۳۰
---

* خراسان رضوی 

۱۲۴ گناباد و بجستان محمد صفایی‌دلویی ۲۳.۶۰۷
۱۳۱ درگز حسن رزمیان‌مقدم ۹.۱۸۴

 

*استان اردبیل

مشکین‌شهر محمود عباس‌زاده ۳۲.۲۵۴
پارس‌آباد و بیله‌سوار عباس جهانگیرزاده ۲۴.۷۷۲

گرمی ولی اسماعیلی ۲۴.۱۶۹

---

*استان اصفهان

اردستان سید صادق طباطبایی‌نژاد ۱۳.۲۲۹
شهرضا و دهاقان سمیه محمودی ۲۰.۵۴۲
خمینی‌شهر محمدتقی نقدعلی ۳۶.۰۵۵
نایین، خور و بیابانک الهام آزاد ۸.۵۷۰
کاشان و آران بیدگل سید جواد ساداتی‌نژاد ۸۸.۹۴۶

---

 

*استان کرمان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۹ کرمان و راور 
۲۰۰ کرمان و راور 
۲۰۱ رفسنجان و انار حسین جلالی ۵۳.۷۸۸
۲۰۲ زرند و کوهبنان عفت شریعتی‌کوهبنانی ۴۴.۴۵۳
۲۰۳ کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب منصور شکراللهی بدون آمار
۲۰۴ سیرجان و بردسیر حسن پوربیگلری ۴۸.۸۶۴
۲۰۵ جیرفت 
۲۰۶ بم، ریگان، فهرج و نرماشیر 
۲۰۷ شهر بابک مصطفی رضاحسینی‌قطب‌آبادی ۱۳.۳۵۰
۲۰۸ بافت، رابر و ارزوئیه

---
 

*استان مازندران

۲۵۸ بابلسر و فریدونکنار علی‌اصغر باقرزاده ۳۰.۴۳۰

۲۵۹ آمل رضا حاجی‌پور ۵۷.۹۵۱
۲۶۰ تنکابن، رامسر و عباس‌آباد سید شمس‌الدین حسینی ۴۴.۹۷۳
 ---

*استان مرکزی

۲۶۴ محلات و دلیجان علیرضا سلیمی ۱۰.۴۷۱
۲۶۵ تفرش، آشتیان و فراهان سینا کمال‌خانی ۱۳.۷۵۲
۲۶۶ شازند محمود احمدی‌بیغش ۲۴.۴۵۲
۲۶۷ ساوه و زرندیه
---
 

استان همدان 

۲۷۸ رزن و درگزین حسن لطفی ۱۹.۸۶۵
 
۲۸۰ اسدآباد کیومرث سرمدی‌واله ۲۶.۱۱۱
۲۸۱ تویسرکان محمدمهدی مفتح ۱۶.۲۵۸
---
*استان یزد

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۸۲ یزد، اشکذر و ندوشن 
۲۸۳ اردکان محمدرضا دشتی‌اردکانی ۱۸.۸۴۸
۲۸۴ مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد محمدرضا صباغیان‌بافقی ۲۶.۸۶۵
۲۸۵ تفت و میبد سید جلیل میرمحمدی‌میبدی ۲۰.۲۸۶

 

---

۴۰ نفر از پیشتازان آرا انتخابات در تهران

سید اسماعیل موسوی امروز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهارداشت: میزان مشارکت در ۲۰۸ حوزه انتخابیه با تجمیع نتایج شعب باید انجام شود که هنوز تجمیع و صورتجلسه نهایی نشده و آمار دقیق از این حوزه ها به دست نیامده است.

دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور از مشخص شدن آمار اولیه نامزدهای حائز بیشترین آرا در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات  در گفتگوی مستقیم با بخش خبری ساعت ۱۴ شبکه اول سیما، با تاکید بر ادامه روند شمارش آرای مردم این حوزه گفت: تا ساعت ۱۴ امروز، بر اساس شمارش بخشی از صندوق های حوزه یاد شده، ۴۰ نفر نخست از نامزدهای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر مشخص شده اند.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور اسامی ۴۰ نفر از نامزد‌هایی را که از این حوزه تاکنون حائز بیش ترین آرا شده اند، به شرح ذیل اعلام کرد:
۱- محمد باقر قالیباف
۲- سید مصطفی آقا میرسلیم
۳- مرتضی آقا طهرانی
۴- الیاس نادران
۵- سید محسن دهنوی
۶- سید محمود نبویان
۷- محسن پیرهادی
۸- سید احسان خاندوزی
۹- ابوالفضل عمویی
۱۰- فاطمه رهبر
۱۱- اقبال شاکری
۱۲- بیژن نوباوه وطن
۱۳- مجتبی توانگر
۱۴- روح الله ایزدخواه
۱۵- احمد نادری
۱۶- سید نظام الدین موسوی
۱۷- عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی
۱۸- زهره الهیان
۱۹- مالک شریعتی نیاسر
۲۰- مهدی شریفیان
۲۱- سید رضا تقوی
۲۲- سمیه رفیعی
۲۳- سید علی یزدی خواه
۲۴- علی خضریان
۲۵- فاطمه قاسم پور
۲۶- مجتبی رضا خواه
۲۷- رضا تقی پور عنبری
۲۸- غلامحسین رضوانی
۲۹- زهره سادات لاجوردی
۳۰- عزت الله اکبری تالار پشتی
۳۱- وحید یامین پور
۳۲- حمید رسایی
۳۳- علی جعفری
۳۴- علی رضا محجوب
۳۵- محمد صادق شهبازی راد
۳۶- سهیلا جلودارزاده
۳۷- مجید انصاری
۳۸- مصطفی کواکبیان
۳۹- سیدمحمد حسینی
۴۰- سیدمحمد آقامیری

 
این جداول بر اساس اعلام‌ تدریجی نتایج توسط ستاد انتخابات کشور تا ساعت 16:20 شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ بروزرسانی شده و نتایج مندرج در آن قطعی و نهایی است.
 

پیشتازان آرا در تهران تا ساعت 18:30

سید اسماعیل موسوی مطرح کرد: اعلام آراء ۴۰ نامزد پیشتاز حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر تا ساعت ۱۸ امروز
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج شمارش آراء ۴۰ نامزدی که تا ساعت ۱۸ امروز در حوزه انتخابیه تهران ،ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر، بیشترین رای را به خود اختصاص داده اند، به شرح ذیل اعلام کرد؛

محمد باقر قالیباف
سیدمصطفی آقا میرسلیم
مرتضی آقاطهرانی
الیاس نادران
سیدمحسن دهنوی
سیدمحمود نبویان
سیداحسان خاندوزی
محسن پیرهادی
اقبال شاکری
ابوالفضل عمویی
فاطمه رهبر
مجتبی توانگر
بیژن نوباوه وطن
روح الله ایزدخواه
احمد نادری
عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی
سیدنظام الدین موسوی
زهره الهیان
مالک شریعتی نیاسر
مهدی شریفیان
سیدرضا تقوی
سمیه رفیعی
سیدعلی یزدی خواه
علی خضریان
فاطمه قاسم پور
رضا تقی پور انوری
مجتبی رضاخواه
غلامحسین رضوانی
زهره سادات لاجوردی
عزت الله اکبری تالارپشتی
وحید یامین پور
حمید رسایی
علی جعفری
علی رضا محجوب
محمدصادق شهبازی راد
سهیلاجلودارزاده
مجید انصاری
مصطفی کواکبیان
سیدمحمد حسینی   
  سیدمحمدآقامیری

در حال تکمیل
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.