اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
فرماندار کرمان خبر داد

بلافاصله پس از پایان زمان رای‌گیری شمارش آرا آغاز می شود

بلافاصله پس از پایان زمان رای‌گیری شمارش آرا آغاز می شود

فرماندار کرمان گفت: شمارش آرا بلافاصله پس از پایان زمان رای گیری آغاز خواهد شد و جمع بندی نهای در اسرع وقت به مردم استان کرمان اعلام خواهد شد.

"علی بابایی" در حاشیه حضور در شعبه اخذ رای گیری حسینیه ثارالله کرمان، ضمن دعوت مجدد مردم برای حضور در پای صندوق های رای گفت: مردم برای تعیین سرنوشت خود در پای صندوق های رای حضور یابند تا منتخبین اصلحی را روانه مجلس شورای اسلامی کنند.

وی با اشاره به مشارکت مردم شهرستان کرمان از ساعات اولیه صبح امروز، اظهار کرد: آماری که از سامانه جامع انتخابات داشتیم نشان دهنده آن است که تعدادی زیادی از مردم شهرستان کرمان به پاسداشت خون شهدا به ویژه خون شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در پای صندوق های رای حضور پیدا کردند.

فرماندار کرمان با اشاره به تمدید ساعت رای گیری تا ساعت ۲۰ امشب از سوی وزارت کشور بیان کرد: باتوجه به اینکه در ساعات پایانی رای گیری در کشور و استان کرمان قرار داریم، از همه کسانی که هنوز موفق به دادن رای  نشدند دعوت می کنیم هم اکنون به شعب اخذ رای مراجعه و رای خود را به نامزد مورد نظر بدهند.

رییس حوزه انتخابیه کرمان و راور از وضعیت امنیت مطلوب انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه سخن به میان آورد و گفت: در مجموع ۴۳۲ شعبه اخذ رای در شهرستان کرمان، گزارشی در زمینه ناامنی در شعب اخذ رای نداشتیم و تک تک نیروهای بسیج و انتظامی از ساعات اولیه تا پایان جمع بندی همراهی لازم را داشته و خواهند داشت.

بابایی خاطر نشان کرد: شمارش آرا بلافاصله پس از پایان زمان رای گیری آغاز خواهد شد و جمع بندی نهای در اسرع وقت به مردم استان کرمان اعلام خواهد شد./ ایسنا

بیشتر بخوانید:

جزئیات انتخابات در سراسر کشور / زمان انتخابات تا ساعت 20 تمدید شد

کپی