اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

حضور حماسی مردم لرستان پای صندوق های رای

حضور حماسی مردم لرستان پای صندوق های رای

رئیس ستاد انتخابات با اشاره به رقابت ۱۷۱ نمزد در انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان، گفت: باتوجه به ازدحام جمعیت و تقاضای فرمانداران در صورت تمدید زمان انتخابات، از طریق ستاد انتخابات، صدا و سیما و جراید استان اطلاع رسانی خواهد شد.

محمود ثمینی امروز در ستاد انتخابات لرستان و در جمع خبرنگاران بیان کرد: انتخابات از ساعت ۸ صبح در یک هزار و ۴۸۹ شعبه اخذ رأی در استان آغاز شده و مردم حضور خوب و حماسی پای صندوق‌های رأی داشتند.

وی ادامه داد: طبق قانون پایان ساعت ۱۸ پایان وقت رای گیری است، یقیناً با توجه به ازدحام جمعیت، فرمانداران تقاضای تمدید خواهند داشت که اطلاعات مربوط به آن از طریق ستاد انتخابات اعلام می‌شود.

ثمینی با اشاره به این‌که انتخابات با امنیت و آرامش پیش می‌رود، عنوان کرد: برخی موارد پیش آمد که به آن‌ها تذکرات لازم داده شده، برخی از افراد قصد دارند برای کاندیدای خاصی تبلیغ کنند که به آن‌ها تذکر داده شده و کسانی که توجه نکردند بازداشت شدند.

رئیس ستاد انتخابات لرستان افزود: به ساعات پایانی اخذ رأی نزدیک می‌شویم، لذا از کاندیداها، طرفداران و ستادها آن‌ها تقاضا داریم که آرامش خود را حفظ کرده و آمادگی پذیرش نتیجه قانونی انتخابات را داشته باشند.

وی با اشاره به این‌که در کل استان ۱۷۱ نامزد انتخابات داریم که از این تعداد ۱۶۱ نفر مرد و ۱۰ نفر زن هستند، عنوان کرد: استان ۹ کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد، یقینا مردم از بین خوبان برترین‌ها را بر می‌گزینند.

ثمینی با اشاره به این‌که برخی از کاندیداها در سخنرانی‌های خود زودهنگام خود را پیروز دانسته‌اند، بیان کرد: فرمانداران تذکرات لازم را به افراد دادند که برای طرفداران خود توقع بیجا ایجاد نکنند.

رئیس ستاد انتخابات لرستان با تأکید بر این‌که نتبجه رسمی آرا از طریق ستاد انتخابات استان، صدا و سیما و جراید اعلام می‌شود، افزود: کسانی که اعتراض دارند می‌توانند از مجاری قانونی اقدام کنند./ ایسنا

بیشتر بخوانید:

جزئیات انتخابات در سراسر کشور / صف انتخاباتی مردم در جوار مزار سردار قاسم سلیمانی + تصاویر

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.