اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

جزئیات قتل فجیع یک مادر به دست پسر شیشه ای

جزئیات قتل فجیع یک مادر به دست پسر شیشه ای

مرد شیشه ای که مادرش را به طرز فجیعی به قتل رسانده بود ، در پایتخت دستگیر شد.

  به گزارش خبرنگار ایران آنلاین ،ساعت ۱۹:۴۵ دقیقه چهارشنبه ۳۰ بهمن ماه سالجاری خبری مبنی بر قتل یک زن ۷۰ ساله به کلانتری 152 خانی آباد گزارش شد.بدین ترتیب تیمی از ماموران برای بررسی موضوع به آدرس خانی‌آبادنو، خیابان میعادشمالی اعزام شدند.

 ماموران با حضور در خانه با جسد زنی به نام  طاهره که به طرز فجیعی به قتل رسیده و در کف آشپزخانه روی زمین افتاده بود روبرو شدند.

 ماموران در تحقیق از همسایه‌های دریافتند که پسر خانواده به نام محمد محمد ۴۷ ساله از ۲۵ سال قبل اعتیاد به مواد مخدر شیشه دارد و بخاطر اعتیادش همسرش از وی جدا شده و با دختر عقد کرده‌اش زندگی می‌کند.

 در بررسی‌ها مشخص شد محمد ۱۵ سال قبل نیز تحت تاثیر مواد مخدر شیشه پدرش را به شدت کتک‌زده و باعث فلج شدن و مرگ پدرش شده که خانواده وی او را بخشیده و این مرد آزاد شده است .

 ماموران در تحقیقات میدانی پی بردند که چندی قبل محمد به کمپ ترک اعتیاد رفته اما از ۶ روز قبل که از کمپ بیرون آمده و از همان روز درگیری های لفظی محمد با مادر، خواهر و دخترش به گوش رسیده و حتی یکبار دخترش بدون کفش و با لباس خانه از ترس جانش از خانه خارج شده است و در این مدت دخترش را وادار به خرید مواد مخدر شیشه کرده است.

 تحقیقات نشان از آن داشت که عامل جنایت مرد شیشه ای است سرانجام در ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه متهم در خیابان ۲۲ بهمن در حالیکه چاقو به دست داشت در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

متهم در اعترافاتش گفت: جرمم را قبول دارم اما او مادرم نبود و یک شیطان در نقش مادرم بود.

 قاتل ادعا کرد :در حمام بودم و مادرم که یک شیطان بودبه سراغم آمد و گفت یا من تو را می‌کشم یا تو مرا می‌کشی که به سمتم حمله کرد که ۳۰ تا ۴۰ ضربه مشت به سرش زدم و موهایش را کشیدم تا جسدش را داخل یخچال بگذارم تا دیگر او را به سردخانه نبریم و دیگر چیزی به یاد ندارم.

بدنبال اعترافات قاتل  در تحقیقات مشخص شد که وی  در زمان قتل مواد مخدر حشیش، شیشه و ۲۰ عدد قرص مصرف کرده است.

---

گفتنی است، متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

 

قتل مادر و دختر در تایباد

 


 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.