اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
رییس ستاد انتخابات استان کرمان:

امیدواریم تا فردا بتوانیم نتایج انتخابات در استان کرمان را اعلام کنیم

امیدواریم تا فردا بتوانیم نتایج انتخابات در استان کرمان را اعلام کنیم

رییس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: رای گیری در استان کرمان از ساعت ۸ صبح امروز جمعه دوم اسفندماه همزمان با سراسر کشور آغاز شده و تا ساعت ۱۸ امروز ادامه خواهد داشت و امیدواریم تا فردا بتوانیم نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان را اعلام کنیم.

دکتر "محمدصادق بصیری" امروز جمعه دوم اسفندماه در حاشیه حضور در گلزار شهدای کرمان در جمع خبرنگاران گفت: فرآیند انتخابات خوشبختانه به خوبی تاکنون در استان کرمان اجرا شده است و امیدواریم این انتخابات با شور و هیجان مردم دیار کریمان بتواند انتخاباتی خوب و آبرومندی برای نظام جمهوری اسلامی ایران باشد.

وی با بیان اینکه استان کرمان همواره در تمامی زمینه ها از ابتدای انقلاب اسلامی تا دوران دفاع مقدس و امروز در بحث جبخهه مقاومت زبان زد بوده است تصریح کرد: در استان کرمان ۲۲۴۹ شعبه اخذ رای، برای دریافت آرای مردم در سراسر استان تعیین شده است که امیدواریم مردم نیز با درک حساسیت این انتخابات، حضور گسترده ای در این انتخابات داشته باشند.

رییس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: رای گیری در استان کرمان از ساعت ۸ صبح امروز جمعه دوم اسفندماه همزمان با سراسر کشور آغاز شده و تا ساعت ۱۸ امروز ادامه خواهد داشت و امیدواریم تا فردا بتوانیم نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان را اعلام کنیم./ ایسنا

بیشتر بخوانیم:

محدودیت های ترافیکی روز انتخابات در کرمانشاه مشخص شد

کپی