اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

محدودیت های ترافیکی روز انتخابات در کرمانشاه مشخص شد

محدودیت های ترافیکی روز انتخابات در کرمانشاه مشخص شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اعمال محدودیت ترافیکی در برخی نقاط شهر کرمانشاه همزمان با برگزاری انتخابات در روز جمعه دوم اسفند خبر داد.

سرهنگ فضل الله شیری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: محدودیت تردد و توقف در حدفاصل میدان فرمانداری تا تقاطع دادگستری (مسیر رفت و برگشت)، بلوار شهید بهشتی، بلوار باریکه و باغ نی به سمت فرمانداری کرمانشاه اعمال می شود.

وی با بیان اینکه ساعت شروع محدودیت تردد و توقف ۱۸ عصر روز جمعه 2 اسفند خواهد بود، افزود: پایان اجرای طرح نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

شیری تصریح کرد: این محدودیت ترافیکی، کلیه معابر فرعی منتهی به بلوار  فرمانداری از تقاطع دادگستری تا میدان فرمانداری را نیز در بر می‌گیرد.

رئیس پلیس راهور استان خاطرنشان کرد: این محدودیت با توجه به ترددهای صورت گرفته جهت انتقال صندوق های اخذ رای به فرمانداری کرمانشاه اعمال و از شهروندان نیز تقاضا می‌شود با ماموران همکای لازم را داشته باشند.

وی همچنین یادآور شد: محدودیت هایی نیز به صورت مقطعی مقابل فرمانداری‌ها و بخشداری های نقاط مختلف استان در ساعات یاد شده اعمال می‌شود.

شیری اظهار کرد: از ساعت 11 ظهر فردا (جمعه) نیز در طول خیابان مدرس از میدان آزادی تا سه راه نواب محدودیت ترافیکی به خاطر برپایی مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه اعمال می‌شود./ ایسنا

بیشتر بخوانید:

جاده چالوس یک‌طرفه می‌شود

کپی