اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

مجلس خوب و حال خوب

مجلس خوب و حال خوب
امیررضا واعظ آشتیانی فعال سیاسی اصولگرا

نخستین موضوعی که همواره در ادوار مختلف انتخابات مطرح و حائزاهمیت بسیاری است، حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی است. این موضوع که ماه‌ها پیش از برگزاری بزرگ‌ترین اتفاق سیاسی کشور، حدس و گمان‌های زیادی به همراه دارد، امسال هم بیگانه با مسائلی از این دست نیست.

مردم ایران همچون همه دوره‌ها، بر اهمیت انتخابات واقف هستند و هر بار نیز پرشورتر از پیش در پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند. یقین دارم که حضور گسترده ایرانیان در روز جمعه حتماً محقق شده و بار دیگر پاسخ محکمی به همه حرف‌ها و یاوه‌های دشمنان کشور خواهد بود. ایران عزیز ما این بار بیش از همیشه به حمایت مردمی نیازمند است. ایمان دارم که ایرانیان بین مشکلاتی که با مسئولان و برخی نمایندگانی که در طول همه سال‌ها وکلای خوبی برای آنها نبودند، با ارزش‌های انقلاب تفاوت قائل هستند و کم کاری نمایندگان خود را به پای کل نظام و حاکمیت نخواهند نوشت.
حضرت امام در صحیفه خود، در جلد 18 ص 282 فرمودند: «یک مجلس خوب حال کشور را خوب می‌کند و یک مجلس بد حال کشور را بد می‌کند.» امیدوارم مردم انتخابی داشته باشند که هم حال خودشان هم حال کشور را خوب کنند. مردم با بصیرتی که دارند به افرادی رأی دهند که مهمتر از همه بتوانند حال نظام را خوب کنند.
در شرایط امروز کشور بهترین کار این است که بداخلاقی را کنار بگذاریم و با احترام به قانون، فضای سیاسی کشور را تلطیف کنیم. ما باید در مقابل کسانی که مدعی هستند حضور حداکثری صورت نمی‎گیرد، ثابت کنیم که می‎توانیم با اتحاد و همدلی و فارغ از دعواهای سیاسی یک فضای آرام در کشور حاکم کرده و از این طریق مردم را همچون گذشته به حضور در پای صندوق رأی تشویق کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.