اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

احساسات مثبت را در خود تقویت کنید

احساسات مثبت را در خود تقویت کنید
بیتا میرعظیمی خبرنگار

گجت پوشیدنی Hapbee را دور گردن یا پیشانی خود بسته و همزمان با کنترل عواطف، روحیه‌ای مثبت و شاد را نیز در خود تقویت کنید.

این فناوری جالب توجه از طریق یک میدان مغناطیسی کوچک و خاص، تعامل مولکول‌های طبیعی در بدن را تقلید کرده و با پخش سیگنال‌های مغناطیسی ایمن و کم مصرف، احساسات مختلف در بدن کاربران را تکرار می‌کند. به این ترتیب کاربران می‌توانند احساسات مختلف خود از جمله شادی، آرامش، سرحالی و مثبت اندیشی را از طریق این فناوری در خود تقویت کرده و با استمرار این کار احساسات خود را در زمان‌ها و مکان‌های مختلف تحت کنترل بگیرند.
با قرارگیری این فناوری دور گردن یا پیشانی، کار تقلید احساسات کاربر آغاز می‌شود. کاربر برای تقویت آرامش در بدن خود تنها کافی است به افکار مثبت اندیشیده و مابقی کار را به این فناوری هیجان انگیز بسپارد؛ چرا که به محض آغاز تفکرات مثبت، این گجت کار تقلید شادی و آرامش را آغاز کرده و از طریق پخش سیگنال‌های مغناطیسی این احساس را در بدن کاربر تکرار می‌کند.
 کاربران در زمان‌ها و مکان‌های مختلف می‌توانند بدون هیچ نگرانی این فناوری را پوشیده و بدون جلب توجه، احساسات مثبت را در خود تقویت کنند. این سیستم با قابلیت تقلید عواطف، حتی می‌تواند احساسات منفی کاربر را نیز تکرار کرده و در بدن وی تقویت کند. در همین راستا بهتر است که کاربران مراقب احساسات خود بوده و تنها با تکرار و مرور تفکرات مثبت، آرامش وصف نشدنی را به بدن خود تزریق کنند.
کاربران می‌توانند در هنگام خواب این گجت را پوشیده و با مرور احساس خواب آلودگی، به خوابی آرام و عمیق فرو بروند.
تمامی اطلاعات و داده‌های کنترل احساسات را می‌توان در اپلیکیشن این فناوری مشاهده کرد. برای دسترسی به این داده‌ها کاربران می‌توانند اپلیکیشن Hapbee را در تلفن همراه یا تبلت خود نصب کرده و به‌صورت هفتگی یا ماهانه روند کنترل احساسات مثبت را در خود رصد کنند. در حال حاضر این گجت فناورانه در وب سایت‌های عمومی با قیمتی برابر 349 دلار امریکا پیش فروش می‌شود.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.