اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
سه نمایش تازه اجرای خود را آغاز کردند

مسعود کیمیایی در نمایش «سه‌شنبه‌های لعنتی» چه گفت

مسعود کیمیایی در نمایش «سه‌شنبه‌های لعنتی» چه گفت

مسعود کیمیایی به تماشای نمایش «سه‌شنبه‌های لعنتی» نشست و گفت: «درود به تئاتر که ساکت ننشسته است.»

مسعود کیمیایی که برای تماشای تئاتر «سه‌شنبه‌های لعنتی» در تئاتر شهر حضور داشت،گفت: «درود به تئاتر که همینطور مقتدرانه ساکت ننشسته و به راه خود ادامه می‌دهد. این تئاتر سکوت نمی‌کند و مهمتر از همه خود فریاد می‌زند. پس من بار دیگر به همه شما عزیزانی که در تئاتر حضور دارید درود می‌فرستم.»

محمد مهدی خاتمی نویسنده و کارگردان نمایش «سه‌شنبه‌های لعنتی» شامگاه 27 بهمن ماه پس از پایان اجرای اول این اثر نمایشی با قدردانی از حضور مسعود کیمیایی و نسرین مقانلو در این اجرا گفت: «من با فیلم‌های استاد مسعود کیمیایی زندگی کردم و باید بگویم که همسن «قیصر» استاد هستم. من هیچ وقت فکر نمی‌کردم زمانی برسد در اجرای نمایشی که من کارگردان آن هستم مرد بزرگ سینمای ایران عالیجناب مسعود کیمیایی  مهمان ویژه آن باشد. به هر صورت لازم می‌دانم هم از ایشان و هم از خانم مقانلو به جهت حضورشان قدردانی کنم.»

این کارگردان در پایان صحبت‌های خود از آوینا کاویانی، سرمایه‌گذار و محسن زارع اشکذری تهیه‌کننده نمایش قدردانی کرد.

مسعود کیمیایی کارگردان پیشکسوت سینمای ایران هم با حضور در صحنه و امضای تابلوی یادبود نمایش خطاب به تماشاگران  بیان کرد: مدتی است که پا درد دارم اما چون از این نمایش زیاد شنیده بودم تلاش کردم با همه ترافیک تهران و دشواری‌های رفت‌و‌آمد به تئاتر شهر بیایم  و حالا می‌بینم که ارزش داشت در کار حضور داشته باشم و از تماشای آن لذت ببرم. پس درود به تئاتر که همینطور مقتدرانه ساکت ننشسته و به راه خود ادامه می‌دهد. این تئاتر سکوت نمی‌کند و مهمتر از همه خود فریاد می‌زند. پس من بار دیگر به همه شما عزیزانی که در تئاتر حضور دارید درود می‌فرستم.»

نسرین مقانلو نیز پس از صحبت‌های کیمیایی گفت: «هر هنرمندی که فعالیتش را از تئاتر شروع کرد، ماندگار شده و خود را در جامعه هنری نشان داد. من که امروز جزوی از خانواده هنر هستم، از تئاتر کارم را آغاز کردم و امروز هر آنچه در تصویر از من بر جای مانده به جهت حضور در تئاتر و همکاری با بزرگانی چون مسعود کیمیایی بود و هست.»

طبق اعلام روابط عمومی تئاتر شهر، نمایش‌های «بچه»، «سه شنبه های لعنتی» و «الویرا2020» از روز یکشنبه 27 بهمن اجراهای خود را در تالار چهارسو، تالار سایه و کارگاه نمایش تئاتر شهر آغاز کردند.

نمایش «بچه» به کارگردانی افسانه ماهیان، نمایش «سه‌شنبه‌های لعنتی» به کارگردانی محمد مهدی خاتمی و نمایش «الویرا2020» به کارگردانی بابک کریمی از روز یکشنبه بیست وهفتم بهمن ماه با حضور تعدادی از هنرمندان و مخاطبات اجراهای خود را در تالار چهارسو و تالار سایه تئاتر شهر آغاز کردند.

منبع: ایسنا

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.