اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹

سرقت کامیون با آبمیوه مسموم

سرقت کامیون با آبمیوه مسموم

فرد جوانی که با استفاده از آبمیوه اقدام به مسموم کردن راننده کامیونت ایسوزو و سرقت خودروی وی کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ علی اسدبیگی رییس پلیس آگاهی استان همدان گفت : در پی اطلاع پلیس از یک فقره سرقت با روش استفاده از آبمیوه مسموم موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی همدان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در بررسی های پلیس مشخص شد که راننده ساکن خراسان جنوبی بار مرکبات را به همدان منتقل کرده و پس از تخلیه بار خودرویش به سرقت رفته است.

رییس پلیس آگاهی استان همدان بیان کرد: مالباخته که در بیمارستان بستری است به عوامل پلیس آگاهی گفت که پس از تخلیه مرکبات در میدان بار شهر همدان فردی به وی مراجعه کرده و از راننده می خواهد بار سیب زمینی را به رباط کریم جابجا کند.

سرهنگ اسدبیگی ادامه داد: این فرد در میانه راه و پیش از بارگیری محموله فرضی، آب میوه ای به راننده تعارف کرده و راننده پس از سه روز متوجه می شود که در بیمارستان بستری است.

وی افزود: فردی که این راننده را به بیمارستان متنتقل کرده نیز گفت که مسافر کش بوده و فردی با مراجعه به او مدعی می شود حال یکی از بستگان مساعد نیست و از راننده درخواست می کند که او را به اسدآباد برساند.

رییس پلیس آگاهی استان همدان اضافه کرد: راننده نیز فرد بیهوش را به اسدآباد منتقل کرده اما کسی برای بردن این بیمار به منزلش مراجعه نمی کند بنابراین راننده مسافر خود را به بیمارستان می رساند.

سرهنگ اسدبیگی گفت: به دنبال تحقیقات میدانی و استفاده از شگردهای پلیسی سارق شناسایی و در یک عملیاتی پلیسی دستگیر شد که در بازرسی از مخفیگاه وی، کامیون مسروقه، مدارک  به همراه یک خودروی مسروقه دیگر کشف و ضبط شد.

وی اظهار داشت: این فرد اقدام به اوراق و باز کردن صندلی، ضبط و پخش، باطری، لاستیک و اطاق عقب و دیگر لوازم خودرو  و فروش آن کرده بود که با همراهی متهم ۲ تن از خریداران اموال مسروقه نیز دستگیر شدند.

رییس پلیس آگاهی استان همدان با بیان اینکه خودرو و اموال مسروقه تحویل مالباخته شد گفت: سه متهم به دادسرا معرفی و با قرار صادره راهی زندان شدند.

۳۶ باند مهم سرقت از ابتدای سالجاری تا پایان دی ماه منهدم شده و ۳۰۰ سارق حرفه ای برای چندمین بار شناسایی و دستگیر شدند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.