اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

فناورانه همه چیز را اندازه‌گیری کنید

فناورانه همه چیز را  اندازه‌گیری کنید
بیتا میرعظیمی خبرنگار

اولین دستگاه اندازه‌گیری دیجیتال در جهان ROLLOVA تمامی سطوح، منحنی‌ها و اشیا را با دقت بسیار اندازه‌گیری کرده و پس از تبدیل به واحدهای اصلی، در صفحه نمایش OLED نشان می‌دهد.

 در دنیایی که به واسطه وجود فناوری‌های نوین تمامی جنبه‌های زندگی انسان دستخوش تغییر و تحول شده است، جمع و جورترین و سبک‌ترین دستگاه اندازه‌گیری در جهان ROLLOVA به گونه‌ای ابداع شده است تا روش اندازه‌گیری تمامی اشیا از گذشته تاکنون را متحول کند؛ چرا که این فناوری جالب توجه بدون هیچ مشکل و دردسری و تنها با کشیدن آن به سطوح و منحنی‌ها کار اندازه‌گیری به‌صورت دیجیتال را آغاز کرده و به کاربر اطلاع می‌دهد. این فناوری با تمامی واحدهای اندازه‌گیری طول و عرض سازگار بوده و تنها با یک چرخش در هر زمان و مکانی، اندازه‌ای دقیق از اشیا را به‌دست آورده و پس از تبدیل به سانتیمتر و اینچ در صفحه نمایش OLED ارائه می‌دهد.
در همین راستا بسیاری از کاربران در مشاغل و حرفه‌هایی که نیاز به اندازه‌گیری دقیق از اشیا را دارند به کمک این فناوری برای همیشه از حدس و گمان و تردید خداحافظی کرده و دقیق‌ترین و بی‌نقص‌ترین اندازه‌گیری از اشیا را به‌دست می‌آورند. بنابراین به کمک این سیستم دیجیتال دیگر نیازی نیست تا یک خیاط متر را بر بخش‌های مختلف الگو قرار داده و آن را اندازه‌گیری کند. چرا که تنها با چرخش این سیستم بر بخش‌های مختلف الگو علی‌الخصوص منحنی‌های دور حلقه و کارور می‌توان دقیق‌ترین اندازه را ثبت کرده و بی‌عیب‌ترین لباس را بدوزد. این سیستم که جایگزین فناورانه‌ای از یک خط‌ کش یا متر معمولی است، بسیار سبک طراحی شده است تا کاربران بدون هیچ مشکلی آن را در کیف یا جیب خود قرار داده و با خود حمل کنند. این ابزار اندازه‌گیری دارای دو باتری قابل تعویض است تا به مدت 18 هزار ساعت عمر مفید کند. 
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.