اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

قاتل نامریی7 قربانی گرفت

قاتل نامریی7 قربانی گرفت

رییس مرکز فوریت های پزشکی استان مرکزی گفت: در سال جاری ۲۶۶ نفر دچار مسمومیت با گاز شدند و هفت نفر جان خود را از دست دادند.

دکتر پریا بهرامی یکشنبه ۲۷ بهمن ماه  با اشاره به افزایش موارد مسمومیت با گاز در بهمن ماه سال جاری نسبت به سال گذشته بیان کرد: تعداد موارد مسمومیت در ماه جاری تا روز گذشته در استان مرکزی به ۸۲ مورد رسیده که بیشترین موارد مسمومیت در سال جاری را به خود اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه در سال ۹۸ تاکنون ۲۶۶ مورد مسمومیت با گاز در استان گزارش شده است، تعداد موارد فوتی در سال جاری را هفت نفر برشمرد و افزود: یک نفر در فروردین ماه، دو نفر در آبان، دو نفر در دیماه و دو نفر در بهمن ماه بر اثر گازگرفتگی جان خود را از دست داده اند.

بهرامی افزود: کمترین موارد گازگرفتگی در استان مرکزی در سال جاری به خردادماه با دو مورد باز می گردد.

وی با اشاره به قیاس موارد گازگرفتگی در سال جاری نسبت به سال گذشته گفت: در مدت مشابه سال گذشته تا ۲۶ بهمن ماه، ۲۴۸ مورد مسمومیت و هفت مورد فوتی به ثبت رسیده است که سه مورد مرگ در خردادماه، دو مورد در دیماه و دو مورد در بهمن ماه گزارش شد.

---

رییس مرکز فوریت هایی پزشکی استان مرکزی اظهار کرد: بیشترین موارد مسمومیت در سال ۹۷ با ۷۷ مورد مربوط به دیماه بوده است و کمترین آن با یک مورد به مردادماه و شهریورماه بازمی گردد./ ایسنا

بیشتر بخوانید/

مرگ مرد ساوجی در حمام

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.