اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

واکنش پلیس به خاموشی برخی چراغ‌های راهنمایی و رانندگی پایتخت

واکنش پلیس به خاموشی برخی چراغ‌های راهنمایی و رانندگی پایتخت

به دنبال قطع شدن چراغ‌های راهنمایی و رانندگی دربرخی از مناطق تهران، رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ توضیحاتی را در این خصوص ارائه و اعلام کردکه مأموران پلیس در تقاطع‌ها حضور دارند.

سرهنگ محمد رازقی در این‌باره گفت: در بررسی‌هایی که انجام دادیم مشخص شد که به دلیل قطع برق، تعدادی از چراغ‌های راهنمایی و رانندگی در سطح پایتخت غیرفعال شده و از همین رو نیز این چراغ‌ها خاموش است.

وی با بیان اینکه متأسفانه اکثر این چراغ‌ها فاقد باتری هستند، خاطرنشان کرد:‌ در همین راستا نیز تا زمان وصل برق چراغ‌ها مأموران پلیس راهور حضور پررنگی در سطح شهر و معابر داشته و نسبت به روان سازی و مدیریت ترافیک اقدام خواهند کرد.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران درباره گستردگی قطع برق در مناطق شهر نیز گفت:‌ طبق گزارش‌هایی که ما دریافت کرده‌ایم، چراغ‌ها در مناطق مختلف قطع هستند و بر اساس گزارش دریافتی در مناطق ۱، ۲، ۱۱، ۶، ۱۲، ۴، ۲۰ و ... برخی از چراغ‌ها قطع هستند.

رازقی در مورد زمان وصل مجدد برق و فعال‌سازی چراغ‌ها نیز گفت:‌ آنطور که اعلام کرده‌اند تا حوالی ظهر این مشکل رفع خواهد شد.

---

وی درباره وضعیت ترافیکی پایتخت  گفت:‌ با توجه به اینکه قطعی چراغ‌ها در زمان پیک ترافیک نبود و همچنین با توجه به حضور به موقع پلیس در سطع معابر، به خصوص تقاطع‌ها، ترافیک روان سازی شده و مشکل ترافیکی خاصی گزارش نشده است./ ایسنا

 بیشتر بخوانید/

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.