اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
شبکه یک و شبکه شما

بازگشت به «شریک زندگی»

بازگشت به «شریک زندگی»

روز جمعه فیلم «شریک زندگی» به کارگردانی سیدعلی خوش‌نشین از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

فیلمی که شبکه یک سیما برای نمایش در روز جمعه ۲۵ بهمن ماه ساعت ۱۶ انتخاب کرده، فیلم شریک زندگی به کارگردانی سیدعلی خوش نشین است. فیلمی با بازی فرامرز قریبیان، مهشید افشارزاده، مهین شهابی و محمود بصیری که ساخت سال 1373 است و داستان آن درباره مهری و نوری است که از یکدیگر طلاق گرفته‌اند و صاحب یک کارخانه تولیدی بسیار بزرگ هستند. نوری و مهری برای نجات کارخانه می‌گیرند مجدداً با هم ازدواج کنند. آن‌ها در شروع زندگی مشترک خود با دسایس جدید میرزایی و مینا همسرش مواجه می‌شوند. با ورود حیدر، نگهبان کارخانه، به این ماجرا حوادث جدیدی اتفاق می‌افتد.

در شبکه شما هم اوضاع تفاوت چندانی ندارد. در روز پنج‌شنبه ۲۴ بهمن ماه ساعت ۲۳ فیلم تلویزیونی فصل شکار به کارگردانی ایمان افشاریان نمایش داده می‌شود. داستان این فیلم درباره فردی به نام یارمحمد است که حدود ۲۰سال پیش، شکار را ترک کرده، به پاسگاه می‌رود تا با وساطت، پسرش را که به شکار غیر قانونی رفته آزاد کند، پسر تعهد می‌دهد که دیگر سراغ شکار نرود، یارمحمد پسر دیگری هم دارد که زنش باردار است، و دلش گوشت کبک می‌خواهد، یارمحمد برای این که عروسش را خوشحال کند به فکر شکار کبک می‌افتد، اما چون مجوز شکار ندارد سعی می‌کنند پنهانی این کار را انجام دهد. محمود پاک نیت، حبیب دهقان نسب، زهرا سعیدی، مسعود شریف و ایمان افشاریان در فیلم تلویزیونی فصل شکار هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی چای سرد به کارگردانی عمار خطی، جمعه ۲۵ بهمن ماه ساعت ۱۳:۳۰ در این شبکه نمایش داده می‌شود که داستان آن درباره پویا و شهرزاد است که به دلیل یکنواختی و کسالت در زندگی قصد دارند از هم جدا شوند. به دادگاه مراجعه می‌کنند، قاضی به آنها فرصت سه ماهه می‌دهد و ده جلسه مشاوره برای آنها می‌نویسد. در این بین پسر سرایدار ساختمان هم قصد طلاق دارد. چون پویا مشاور خانواده است، سرایدار از او می‌خواهد با پسرش صحبت کند. پویا و همسرش مواردی را که در مشاوره یاد می‌گیرند به پسر سرایدار و همسرش انتقال می‌دهند و... مهران رنجبر، ستایش رجایی نیا، طوفان مهردادیان، بیوک میرزایی، مینا نوروزی و سلمان خطی در فیلم تلویزیونی چای سرد بازی کرده‌اند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.