اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

بهاروند: فقط برای نایب رئیسی ۲ کاندیدا فرم پر کرده‌ام

بهاروند: فقط برای نایب رئیسی ۲ کاندیدا فرم پر کرده‌ام

حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال درباره حضورش در لیست هفت نامزد ثبت‌نام کرده در انتخابات این فدراسیون به‌عنوان نایب رئیس دوم توضیحاتی ارائه کرد.

بخش روابط عمومی فدراسیون فوتبال با ارسال مطلبی از سوی حیدر بهاروند به رسانه‌ها توضیحاتی را از قول سرپرست فدراسیون ارائه کرد که مربوط به ثبت‌نامش در انتخابات است.

حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال درباره اینکه نامش در فهرست چند کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال جهت نایب رئیسی دوم و ریاست سازمان لیگ وجود دارد، خاطرنشان کرد: قبل از هر چیز از محبت و ابراز لطف تمام دوستانی که به من لطف داشته‌اند، کمال سپاس را دارم. امیدوارم انتخابات خوبی برگزار شود و در نهایت فوتبال کشور به مسیر خود ادامه دهد.

وی افزود: با این وجود جهت استحضار افکار عمومی عرض می‌کنم برای حضور در فهرست نایب رئیس دوم، من شخصاً برای دو نفر از کاندیداهای محترم فرم پر کرده‌ام و قرار گرفتن نامم در فهرست سایر کاندیداها صرفاً ابراز لطف دوستان بوده است.

در فهرست نامزدهای ثبت‌نام کرده برای تصدی پست ریاست فدراسیون فوتبال از 9 نامزد که یکی از آنها بهاروند است، هفت نفر شامل حبیب کاشانی، محمدحسین قریب، مهدی محمدنبی، محمدرضا کلایی، هدایت ممبینی، عباس صوفی و امیرمسعود هراتیان نام بهاروند را به‌عنوان نایب رئیس دوم پیشنهادی معرفی کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

وزارت‌ ورزش: برای انتخابات فدراسیون فوتبال گزینه‌ای نداریم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.