اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

کولیوند به محل قرنطینه دانشجویان بازگشته از چین رفت

کولیوند به محل قرنطینه دانشجویان بازگشته از چین رفت

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: هیچ مشکلی در محل قرنطینه دانشجویان بازگشته از چین وجود ندارد و همه اقدامات به درستی در حال انجام است.

 امروز (دوشنبه) دکتر پیرحسین کولیوند، رئیس سازمان اورژانس کشور  از محل اسکان و قرنطینه دانشجویان ایرانی بازگشته از «ووه‍ان» چین بازدید کرد.

رئیس سازمان اورژانس کشور پس از بازدید محل اسکان و قرنطینه و دیدار و گفتگو با برخی از دانشجویان و هموطنان، وضعیت خدمات بهداشتی را خوب و مناسب ارزیابی کرد.

کولیوند در حاشیه این بازدید گفت: نیروهای اورژانس، پزشکان، کارشناسان، بهداشت محیط و اورژانس در محل قرنطینه مستقر و بر سلامت دانشجویان نظارت کامل دارند.

آزمایش‌های مکرر از دانشجویان ایرانی بازگشته از چین/کرونا هنوز به ایران نرسیده

وی افزود: هیچ مشکلی در محل قرنطینه آنها وجود ندارد و همه اقدامات به درستی در حال انجام است.

گفتنی است؛ کریستف هملمن نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران روز گذشته (یکشنبه) در بازدیدی که از این محل داشت، تصریح کرد: یکی از مهمترین ستون های مهار و کنترل بیماری ها در کشور، همکاری دو جانبه و قوی بین سازمان اورژانس کشور و مرکز مدیریت بیماری های واگیر است و به طور روزانه و مستمر با مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت در ارتباط هستیم و سطح بسیار بالایی از خدمات به دانشجویان ایرانی بازگشته از ووهان، ارائه شده که جای تقدیر دارد./ایلنا

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.