اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

افت شدید دمای هوای اصفهان طی روزهای آینده

افت شدید دمای هوای اصفهان طی روزهای آینده

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به استقرار جوی ناپایدار بر روی استان، گفت: طی سه روز آینده وضعیت جوی در بیشتر مناطق استان به صورت قسمتی ابری، همراه با افزایش ابر و وزش نسبتاً شدید تا شدید باد و همچنین در مناطق غربی و جنوب غربی، بارش برف پیش بینی می شود .

حجت الله علی عسگریان با بیان اینکه در شهر اصفهان بارش برف را نخواهیم داشت، اظهارکرد: بارش برف در مناطق غربی استان و شهرستان فریدون شهر پیش بینی شده است. همچنین در مناطق شرقی استان، وزش باد شدید، توأم با گرد وخاک پیش بینی می شود.

وی با اشاره به افزایش ۳ تا ۵ درجه سانتی گرادی بیشینه دمای هوا طی ۲۴ساعت آینده در بیشتر مناطق استان، افزود: بیشینه دما در شهر اصفهان ۲۱ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما ۳ درجه سانتی گراد بالای صفر پیش بینی می شود.

عسگریان خاطرنشان کرد: گرمترین شهر استان چوپانان با ۲۷درجه سانتی گراد بالای صفر و سردترین نقطه استان بویین و میاندشت با ۵ درجه سانتی گراد زیر صفر پیش بینی شده است.

این کارشناس اداره کل پیش بینی هواشناسی استان اصفهان، با تأکید بر اینکه با توجه به ناپایداری جوی، وضعیت هوای اصفهان پاک است، ادامه داد: در روزهای دوشنبه و سه شنبه افت شدید دما را خواهیم داشت، که این  میزان افت دما برای شهر اصفهان تا ۵ درجه سانتی گراد و برای فریدون شهر تا ۸ درجه سانتی گراد پیش بینی می شود./ ایسنا

بیشتر بخوانید:

احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ در محورهای مازندران

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.