اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

هرچیزی که «مسی» را خوشحال کند در اولویت بارسا است از جمله «نیمار»

هرچیزی که «مسی» را خوشحال کند در اولویت بارسا است از جمله «نیمار»

«کیکه ستین» با استقبال از شایعات بازگشت «نیمار» به نیوکمپ، تاکید کرد که برای وی هر چیزی که «لیونل مسی» را خوشحال کند، در اولویت قرار دارد.

به اعتقاد ستین ابراز علاقه نیمار برای بازگشت به نیوکمپ اخبار خوبی است. ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن تابستان سال گذشته میلادی برای مهندسی کردن بازگشت به بارسلونا تلاش فراوانی کرد اما به در بسته خورد و اگرچه به نظر مرد برزیلی هم اکنون خود را به پی‌اس‌جی متعهد می‌داند اما همچنان می‌توان آینده وی را در نیوکمپ متصور شد.

به نظر می‌رسد بارسا بار دیگر مذاکرات خود را برای بازگرداندن نیمار را از سر گرفته و سرمربی تازه وارد این تیم با استقبال از ایده بازگشت مرد برزیلی گفت: بازگشت نیمار ایده خوبی است؛ از تماشای بازی فوتبالیست‌های خوب لذت می‌برم و اینجا بازیکنان فوق العاده‌ای دارم و اگر بتوانم هر روز نظاره‌گر بازی نیمار باشم، لذتبخش خواهد بود؛ تصورش را بکنید!!

در این بین، کاپیتان آبی اناری‌ها که در فهرست افرادی بود که برای بازگرداندن نیمار فشار زیادی به باشگاه وارد کرد، اذعان داشته که از تحقق این انتقال بی نهایت خوشحال خواهد شد.

مرد ۳۲ ساله آرژانتینی مدعی شده بود که «با وجود اینکه نیمار می‌تواند به بارسلونا برای دستیابی به جام‌ها و افتخارات بیشتر کمک زیادی کند، برخی افراد مخالف اقدام برای بازگشت وی هستند.»

ستین امیدوار است که جادوگر آلبی سلسته همچنان از بودن در کاتالونیا و نیوکمپ مشتاق باشد.

شکی ندارم که مسی اینجا خواهد ماند

وی در این خصوص گفت: امیدوارم بتوانیم مسی را آن‌قدر خوشحال نگه داریم که برای ماندن مشتاق باشد؛ شکی ندارم که او اینجا خواهد ماند. مذاکرات برای تمدید با او مثل سایر بازیکنان ادامه دارد. او کاملا متقاعد شده که ما می‌توانیم موفق شویم. به مسی به چشم یک برنده نگاه می‌شود و از این رو او به انجام شدن کارها به بهترین شکل ممکن، اهمیت زیادی می‌دهد.

وی افزود: او به مذاکرات علاقه‌مند است و می‌داند که مهره مهمی برای ما است؛ مهره‌ای کلیدی که می‌تواند گره بسیاری از بازی‌ها را باز کند. با این حال برای قدرتمندتر شدن باید به مجموعه تیم متکی باشیم./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

پیام مسی در واکنش به اخراج والورده از سرمربیگری بارسلونا

کپی