اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹

درخواست سفارت ایران از ایرانیان مقیم چین درپی شیوع کرونا / اطلاعات شخصی خود را ارسال کنید

درخواست سفارت ایران از ایرانیان مقیم چین درپی شیوع کرونا / اطلاعات شخصی خود را ارسال کنید

به دنبال شیوع کرونا سفارت ایران در چین از ایرانیان مقیم این کشور خواست که اطلاعات شخصی خود را به نشانی iranemb.bjs@mfa.gov.ir ارسال کنند.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در چین با صدور اطلاعیه ای از ایرانیان مقیم چین خواست اطلاعات خود شامل نام و نام خانوادگی به لاتین، شماره و تصویر گذرنامه، آدرس محل سکونت در چین، شماره تماس در چین و شماره یکی از اعضای خانواده در ایران و شغل و نوع ویزا را از طریق اینترنت به آدرس الکترونیکی سفارت به نشانی iranemb.bjs@mfa.gov.ir ارسال کنند.

پیشتر نیز سفارت جمهوری اسلامی ایران در چین با صدور اطلاعیه ای ضمن تشریح اقدامات و توصیه های انجام شده توسط سفارت در خصوص ویروس کرونا اعلام کرد تا کنون هیچ کدام از ایرانیان مقیم چین به ویروس کرونا مبتلا نشده است.

80 ایرانی ساکن ووهان چین هستند

در این بیانیه که روز گذشته (چهارشنبه) منتشر شد آمده است هم اکنون ۸۰ هموطن ایرانی در شهر «ووهان» کانون شیوع ویروس کرونا حضور دارند که سفارت در تماس مستمر، پیگیر وضعیت و سلامت آنها است.

در ادامه این اطلاعیه با اشاره به اینکه اقدامات و پیگیریهای متعددی در خصوص امور و درخواست های ایرانیان مقیم چین در حال انجام است آمده است: مشکلات ایرانیان مقیم این شهر از جمله درخواست خروج، مهر خروج سربازی، حمایت های معیشتی و بهداشتی در حال پیگیری است که برخی از این موارد انجام شده است اما حصول تمام درخواست ها نیازمند همکاری سایر نهادها نیز هست. /

کپی