اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: فروش فقط 36 هزار بلیت برای بازی پرسپولیس و تراکتور

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: فروش فقط 36 هزار بلیت برای بازی پرسپولیس و تراکتور

مسوول گیت‌های الکترونیک و بلیت فروشی ورزشگاه آزادی گفت: حدود نیمی از ظرفیت ورزشگاه برای خرید بلیت در اختیار هواداران است.

علی اصغر انتظارخیر اظهار داشت: هنوز بخش زیادی از ظرفیت ورزشگاه آزادی در اختیار است و هواداران می‌توانند نسبت به خریداری بلیت این مسابقه اقدام کنند.

وی ادامه داد: ساعت 10 و 45 دقیقه امروز یکشنبه برای سکوهای در اختیار هواداران پرسپولیس 30 هزار بلیت و برای سکوهای در اختیار هواداران تراکتور 6 هزار و 200 بلیت به فروش رسیده است.

این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که روز گذشته در جریان جلسه هماهنگی مدیران که از ساعت 12 ظهر آغاز شده بود، عنوان شد تا قبل از جلسه، 27 هزار قطعه بلیت به فروش رسیده است. با این اوصاف شب گذشته در حالی موج خبری به راه افتاد که هواداران برای خرید بلیت به سامانه هجوم برده‌اند که در واقع این اتفاق روی نداد و تقریبا در 24 ساعت گذشته، حدود 10 هزار قطعه بلیت فروخته شده است.

به نظر می‌رسد، هواداران پرسپولیس در پی انتشار اخبار در فضای مجازی از این بابت اطمینان حاصل کرده‌اند که با پر شدن ورزشگاه حمایت خوبی از پرسپولیس انجام خواهد شد و این مساله روی انگیزه آنها برای مشارکت و حضور در ورزشگاه تاثیر گذار بوده است، حالا آن که بخش زیادی از ظرفیت ورزشگاه آماده ارائه به هواداران است.

هواداران پرسپولیس که می‌خواهند در شرایط کنونی و بازی‌های حساس و شش امتیازی که پی در پی برگزار خواهد شد، از سرخپوشان حمایت کنند، می‌توانند با مراجعه به سایت pin90.ir نسبت به خرید بلیت مسابقه و حضور در ورزشگاه اقدام کنند.

لازم به یادآوری است که خریداری بلیت و حضور در ورزشگاه فقط از طریق خریداری بلیت به شکل الکترونیک امکانپذیر است و هواداران می‌توانند بارکد دریافتی از طریق موبایل را هم برای ورود به ورزشگاه به رویت دستگاه‌های بارکدخوان برسانند و مشکلی از این جهت وجود ندارد.

بلیت فروشی این مسابقه تا ساعت 16 و 45 دقیقه جریان دارد./ سایت باشگاه پرسپولیس

کپی