اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

نساجی و شاهین شهرداری بوشهر محکوم شدند

نساجی و شاهین شهرداری بوشهر محکوم شدند

با حکم کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال، باشگاه‌های نساجی مازندران و شاهین شهرداری بوشهر را محکوم کرد.

کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال، آرای خود را در مورد تعدادی از پرونده‌های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاه‌ها اعلام کرد که به شرح زیر است:

* در پی شکایت علی طهماسبی از باشگاه آلومینیوم اراک، این باشگاه به پرداخت مبلغ 72 میلیون و 474 هزار ریال بابت مانده مبلغ پرداخت نشده قرارداد، به انضمام پرداخت یک میلیون و 579 هزار و 930 ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد. (رأی قطعی است).

* با توجه به شکایت احمد کعبیان‌پور از باشگاه نساجی مازندران، این باشگاه به پرداخت 460 میلیون ریال بابت قرارداد پرداخت نشده، به انضمام پرداخت 10 میلیون و 28 هزار ریال در حق خواهان محکوم شد.

* بر اساس رأی صادر شده در پرونده شکایت علی نظری از باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ 328 میلیون و 500 هزار ریال بابت مانده مبلغ پرداخت نشده قرارداد مورخ 10 دی ماه 97، و مبلغ 220 میلیون ریال بابت پاداش مکتوب در قرارداد که جمعاً به میزان مبلغ 548 میلیون و 500 هزار ریال به انضمام مبلغ 11 میلیون و 957 هزا رو 300 ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان می‌شود، محکوم شد.

* در پی شکایت محمدحسین باباگلی از باشگاه رایکا بابل، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 40 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ 22 میلیون و 672 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود./ سایت رسمی فدراسیون فوتبال

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.