اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

تماشا کنید منتخبی از آثار نازگل انصاری‌نیا در نمایشگاه «اتاقی شهر می‌شود»

تماشا کنید منتخبی از آثار نازگل انصاری‌نیا در نمایشگاه «اتاقی شهر می‌شود»

نمایشگاه «اتاقی شهر می‌شود» مجموعه‌ای است از آثار نازگل انصاری‌نیا در فضای بنیاد پژمان، بزرگ‌ترین تجربه هنرمند تا امروز. فرصتی که در آن تمام آثار هنری او در پانزده سال گذشته از مجسمه و چیدمان تا طراحی و ویدئو در معرض دید قرار گرفته است.

در این پروژه‌های مجزا یک چیز مشترک است و آن راه‌های مختلف درک نقش معماری در ترسیم فضاهای داخلی و خارجی و حوزه‌های خصوصی و عمومی است. شناخت فضا و تفکیک آن تا استفاده درست از هر جغرافیایی.
این پروژه‌ها که در سوابق میان‌رشته‌ای نازگل انصاری‌نیا وام‌دار هنر و طراحی هستند، چه در روش و چه مواد مورد استفاده‌ منحصر به فردی بوده تا زاویه دیدی به دست دهند که دلالت‌های زیبایی‌شناسانه و نظری روش‌های معماری بومی را در محیط‌های ساخته‌شده در نظر می‌گیرند. فرصتی برای بازشناسی اقلیم و رفتار منطقه با فضا و معماری. آثار انصاری‌نیا عمدتاً طیفی مشاهده‌ای و فنی را در بر می‌گیرند و نسبت به مسائلی که برای شهرهای امروزی و جمعیت‌های ساکن آنها به غایت ضروری و مهم هستند، دیدی تازه به ما می‌دهند.
این نمایشگاه در فضای کارخانه با (بنیاد پژمان) و با همراهی گالری گرین آرت تا ۲۲ فروردین در حال برگزاری‌ست‌.
شما برای تجربه این رویداد می‌توانید بلیت ورود به کارخانه آرگو را به‌صورت آنلاین تهیه کنید؛ یا با حضور در محل بلیت خود را همان‌جا تهیه کنید.
دانشجویان هنر و معماری با ارائه کارت دانشجویی از تخفیف برخوردار هستند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.