اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸

جاده‌های هراز و فیروز کوه مسدود نیستند

جاده‌های هراز و فیروز کوه مسدود نیستند

فرمانده پلیس راه شرق استان تهران گفت: بدنبال بارش‌های اخیر هیچ یک از جاده‌های شرق استان تهران مسدود نشده‌است.

سرهنگ سیاوش محبی روز پنجشنبه اظهار داشت: برف روبی و نمک پاشی در محورهای هراز و فیروز کوه توسط عوامل راهداری انجام شده و در حال حاضر هیچ یک از جاده‌های کوهستانی مسدود نیست.

وی ادامه داد: در حال حاضر، بارش خفیف برف ادامه دارد و سطح محورها لغزنده است و تاکنون هیچ محدودیتی درجاده های هراز و فیروز کوه اعمال نشده و در صورت تغییر شرایط آب و هوایی محدودیت‌های ترافیکی اعلام خواهد شد.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران با بیان اینکه تاکنون مشکلی در مسیرهای کوهستانی و برفگیر هراز و فیروز کوه گزارش نشده، اظهار داشت: تمام نیروهای خدمات رسان پای کار هستند.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران خاطرنشان کرد: رانندگان در صورت  الزام به سفر در جاده های کوهستانی زنجیر چرخ و تجهیزات ایمنی و توشه غذایی مناسب به همراه داشته باشند.

محبی از فعالیت شبانه روزی مامورین پلیس راه در  جاده های منتهی به استان‌های شمالی خبر داد و اعلام کرد: مامورین پلیس راه با آمادگی کامل در مسیرهای یاد شده خدمات رسانی می‌کنند و توصیه می‌شود که رانندگان با توجه به راهنمایی های آنها سفری ایمن داشته باشند.

وی یادآور شد: رانندگان با پرهیز از عجله و شتاب و رعایت فاصله با خودروی جلویی  و مدیریت زمان سفر در جاده‌های لغزنده در جاده های کوهستانی و برفگیر تردد داشته باشند. 

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

بارش برف و باران در اکثر استان‌های کشور

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.