اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸

پیرمردی پس از 4 روز گرفتاری در چاه ، زنده خارج شد

پیرمردی پس از 4 روز گرفتاری در چاه ، زنده خارج شد

پیرمرد ۷۰ ساله ای که چهار روز پیش به درون چاه خشکی به ارتفاع ۲۰ متر در منطقه کمرد سقوط کرده بود توسط آتش نشانان پردیس نجات پیدا کرد.

مهدی درفکی رئیس اداره آتش نشانی پردیس گفت: پیرمرد مصدوم، ساکن منطقه صنعتی کمرد نبود و خانواده او از چهار روز گذشته در منطقه به دنبال او می گشتند.

وی با بیان اینکه خانواده مصدوم از طریق دوربین‌های مدار بسته کارخانه های منطقه پی به حضور او بردند، خاطر نشان کرد: بر اساس فیلم دوربین ها، پیرمرد از مقابل کارخانه عبور کرده بود اما برگشت او ثبت نشده بود و پس از جستجو در محدوده ، صدای ناله او را از داخل چاه شنیدند و با ما تماس گرفتند.

رئیس اداره آتش نشانی پردیس گفت: تیم  ۵ نفره عملیات امداد و نجات آتش نشانی طی ۴۵ دقیقه مصدوم بی رمق و نیمه جان را از درون چاه نجات داد.

درفکی با اشاره به وضعیت جسمی مصدوم در هنگام نجات بخشی از چاه،  اظهار داشت: یکی از پاهای پیرمرد در هنگام سقوط در چاه  شکسته بود و به دلیل گرسنگی و تشنگی ضعف شدید داشت.

درفکی گفت: چاه ۲۰ متری، در پوش فلزی نداشت و درپوش چوبی روی به قدری پوسیده بوده که وزن پیرمرد را تحمل نکرد و او به داخل چاه سقوط کرد.

---

 شهرستان پردیس دارای پنج منطقه صنعتی به نامهای تپه سیف، کمرد، خرمدشت، سیاهسنگ و منطقه صنعتی بومهن است و بیش از ۸ هزار واحد صنعتی در این مناطق مستقر و مشغول به فعالیت تولیدی و صنعتی هستند.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد./ ایرنا

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.